בניית מדרגות | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
בניית מדרגות
תיאור

בניית מדרגות

מישה הרצף הוא קבלן שיפוצים שמתמחה בין היתר בבניית מדרגות ומזמין אותך ליהנות משילוב יוצא דופן בין מחיר אטרקטיבי, רמת ביצוע גבוהה ויחס אישי. ניסיון משמעותי מאפשר למישה לבנות עבורך את כל סוגי המדרגות ולחסוך בשבילך זמן וכסף. יתרה מזאת, מישה יכול לספק עבורך שירותי ייעוץ ללא התחייבות וללא תשלום. כך נבטיח שנמלא את הצרכים שלך בצורה המדויקת ונקצה עבורך את הצוות המקצועי והאידיאלי עבור המשימה שעל הפרק.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876איזה מדרגות מתאימות לך?

מדרגות ישדרגו את הבית הפרטי שלך והן יכולות להתאים גם ללקוחות במגזר המסחרי והעסקי. ההבדל הוא שבבתים פרטיים אנו נבנה את המדרגות לפי תקציב מוגדר מראש ובהתאם לצרכים דקורטיביים שיוגדרו על ידך, בעוד בחנויות ומשרדים נתייחס גם לשיקולי רישיון מצד הרשות המקומית. כך או אחרת, מישה הרצף יאפשר לך לרכז את כל שירותי השיפוץ תחת קורת גג אחת ולבנות את המדרגות שמתאימות לך במהירות וביעילות.

__readMore__

מלווים אותך עד הקומה העליונה

בתכנון המוקדם נחשב את הגובה בין המפלסים ולפי זה נעשה עבורך חלוקה למספר המדרגות שצריך לבנות. בשלבי הביצוע קיימים כמובן סוגים שונים של מדרגות, אך היתרון בעבודה מולנו הוא ריכוז הבקשות מול גורם אחד. במילים אחרות, הצוות של מישה הרצף מיומן בבניית כל סוגי המדרגות ודרכנו ניתן להזמין מדרגות עם משולשים, מדרגות חצי מעוגלות, מדרגות מעץ, מדרגות ממתכת ומדרגות מתקפלות.


החשיבות של תכנון מוקדם

ההיבט הטכני של התכנון המוקדם מתבצע במלואו על ידי הצוות של מישה הרצף ומעניק לך שקט נפשי וביטחון. בתוך כך, אנו נבהיר עבורך את החשיבות של התכנון המוקדם וכך נחסוך עבורך הוצאות. אנשי הצוות מבינים שחדר מדרגות בבית פרטי תופס נפח גדול ומשמעותי, לכן משקיעים בתכנון ובניית מדרגות לפי טעמך ורצונך. חוץ מזה, אצלנו הצעת המחיר והייעוץ ללא התחייבות הם חלק בלתי נפרד מסל השירותים.


קטלוג מעודכן לכל סוגי המדרגות

באתר מחכה לך קטלוג מעודכן של סוגי מדרגות ותמונות מפרויקטים קודמים שביצענו עבור לקוחות כמוך. אנו ממליצים לך להתרשם מהקטלוג כדי לראות את המאפיינים המיוחדים של מדרגות מתכת, מסוגלים לתכנן עבורך תקציב מהודק לבניית מדרגות זכוכית ומתמחים גם במדרגות עץ. חומרי הגלם שבהם הצוות שלנו משתמש נבחרים בקפידה ועומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות – גם במדרגות משולבות מתכת ועץ וגם במדרגות זכוכית.


לא שוכחים את הבטיחות שלך

בבתים פרטיים, מפעלים, משרדים וחנויות עם מפלסים שונים שבהם יש צורך במדרגות משתמשים בשירותי מישה הרצף על מנת לדאוג לעניין הבטיחותי. אנו לא שוכחים את הבטיחות שלך אלא מציבים אותה מלכתחילה בראש סדר העדיפויות. בפועל, זה אומר שכל המדרגות שאנו בונים מלוות במעקה בטיחותי. את המעקה אנו בונים לבחירתך ממתכת, עץ או אפילו זכוכית כך שהמראה הדקורטיבי הסופי יתאים לחזון שלך.


כשיופי ופונקציונאליות נפגשים

היתרונות של שירותי בניית מדרגות דרך מישה הרצף באים לידי ביטוי בשילוב בין יופי ופונקציונאליות. מצד אחד, ברור לנו שהמדרגות מושכות המון תשומת לב ושאין הזדמנות שנייה לעשות רושם חיובי בבית או בעסק. מצד שני, למדרגות יש תפקיד פרקטי ולקוחות או בני המשפחה שלך אמורים להשתמש בהן על בסיס יום יומי. כאן אנו נכנסים לתמונה עם הפתרון המקיף ועם ניסיון שמאפשר לנו לבנות עבורך את המדרגות הטובות, היפות והחזקות ביותר.


ההתלבטות שלך תקבל מענה מקצועי

על רקע האמור לעיל ברור לנו למה יש לך התלבטות גדולה לגבי אופן הבניה או השיפוץ של המדרגות. לפיכך, אנו עומדים לרשותך בשלבים שונים של ההחלטה ומספקים עבורך מראש את כל המידע הרלוונטי. נסביר לך על המשמעות בפועל של מדרגות מעוגלות ונראה לך איך בונים מדרגות מתקפלות בלי לגזול מקום מהבית, מקומת הגלריה או מעליית הגג. כמו כן, נראה לך את הפוטנציאל של חידוש המדרגות הקיימות לאחר בלאי ושחיקה ונבצע עבורך את משימות התחזוקה הנדרשות.


בונים בשבילך מדרגות בפנים ובחוץ

שירותי מישה הרצף כוללים עבורך אפשרות לתיאום בניית מדרגות בחצר. אנו לא רק בונים את המדרגות בחלל הפנים, אלא משתמשים בטכניקות מיוחדות כדי לבנות מדרגות חזקות תחת חשיפה ישירה לאור השמש ולפגעי מזג האוויר. המדרגות שלנו יאפשרו לך להשיג גישה נוחה לקומות העליונות ולנצל כל מטר פנוי בכניסה לבית או למשרד – בלי לוותר על האלמנט הדקורטיבי.


מוסיפים ריצוף למדרגות שלך

נמאס לך מהמדרגות הקיימות וברצונך לרצף אותן עם אריחים מיוחדים ומעוצבים? אנשי המקצוע שלנו יוכלו לעמוד לרשותך בתוך זמן קצר. אנו מבצעים פרויקטים מורכבים של ריצוף מדרגות בכל רחבי הארץ ומתמחים בשירותי בנייה בדירות חדשות וישנות. באפשרותנו להוסיף אריחי ריצוף למדרגות שלך ולשנות בצורה דרמטית את המראה של חלל הפנים או החוץ בלי לפגוע בשגרה שלך וכמובן בלי לחרוג ממסגרת התקציב.


בניית מדרגות עם קבלן שיפוצים מנוסה

קבלן שיפוצים מנוסה מבין את הרגישות של בניית מדרגות ודואג לשתף אותך בתהליך קבלת ההחלטות. לצוות של מישה הרצף יש את הניסיון הנדרש הזה במלואו, אז אנחנו מזמינים אותך כבר עכשיו ליצור עמנו קשר ולקבל הצעת מחיר מסודרת. הייעוץ לגבי שירותי הריצוף, הבנייה וחיפוי הקירות מתבצע דרכנו ללא שום סוג של התחייבות ובאופן שיעזור לך לקבל החלטות טובות יותר.


הבית שלך לכל סוגי השיפוצים

כל שאלה ותהייה שיש לך לגבי פרויקט השיפוצים הבא תקבל מענה מקיף עם אנשי הצוות של מישה הרצף. מה שנותר לעשות הוא רק לחייג 054-4416876 כדי שנבנה בשבילך תכנית שיפוצים ונבצע עבורך בניית מדרגות בהתאם.

כאשר מתכננים בניית מדרגות, קודם כל מחשבים את הגובה בין שני מפלסים ולפי זה עושים חלוקה למספר המדרגות שצריך לבנות. בשלב הביצוע קיימים סוגים שונים של מדרגות כגון: מדרגות ישרות, מדרגות עם משולשים, מדרגות חצי מעוגלות, מדרגות מעץ, ממתכת, מדרגות מתקפלות.

חדר מדרגות בבית פרטי תופס נפח גדול ומשמעותי מאד. לכן חשוב להשקיע בתכנון ובניית מדרגות לפי טעמו ורצונו של הלקוח. דוגמה לסוגי מדרגות קיימים: מדרגות מתכת, מדרגות זכוכית, מדרגות עץ, מדרגות משולבות מתכת ועץ ועוד. כמובן שהמדרגות יהיו מלווים תמיד במעקה בטיחותי ממתכת, עץ או אפילו זכוכית, שעיצובו מתאים לגרם המדרגות ומוסיף ליופיו.


מדרגות מעץ

מדרגות מעץ

אם יש בחלל שלכם, בין אם בבית או במשרד, מדרגות, כדאי שתדעו שמדובר על פוטנציאל עיצובי עצום שגלום בתוכן. תכנון ועיצוב נכון של מדרגות יכול להפוך אותך לאלמנט העיצוב האולטימטיבי של החלל. מדרגות מעץ הן התצורה הקלאסית ביותר. בעוד שכיום ישנם עיצובים שונים ומגוונים ביניהם מדרגות אלומיניום, זכוכית ועוד מגוון של חומרי גלם שונים. כמובן...
מדרגות מתקפלות

מדרגות מתקפלות

מדרגות מתקפלות הן מוצר שימושי שמהווה גם אביזר לעליה למקומות גבוהים כמו קומת גלריה, גג או עליית גג וגם מאפשר לנו לחסוך מקום. בגגות של בתים משותפים ניתן להתקין מדרגות מקפלות שניתן יהיה להשתמש בהן רק כאשר רוצים לעלות אל הגג, בעוד שבבית פרטי ניתן להתקין מדרגות אל עליית הגג. ישנם כמה דגמים של מדרגות מתקפלות וכדי להתאים את המדרגות...
מדרגות מעוגלות

מדרגות מעוגלות

איך בונים מדרגות מעוגלות? מדרגות בבית הן לא רק אמצעי למעבר בין מפלסי הבית, אלא גם אלמנט עיצובי. משום כך בבניית מדרגות יש לקחת בחשבון את במנה הבית, גודלו, מיקום המדרגות ועיצובן. מעבר לכך, משום שמדרגות הן דבר שתופס לא מעט מקום חשוב להתאים את מבנה המדרגות לחלל, כך שלא יתפסו נפח גדול מדי. בבחירת סוג המדרגות יש להחליט בין מדרגות מתקפלות,...

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח