מדרגות מעוגלות | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
מדרגות מעוגלות
תיאור

מדרגות מעוגלות

איך בונים מדרגות מעוגלות?


מדרגות בבית הן לא רק אמצעי למעבר בין מפלסי הבית, אלא גם אלמנט עיצובי. משום כך בבניית מדרגות יש לקחת בחשבון את במנה הבית, גודלו, מיקום המדרגות ועיצובן. מעבר לכך, משום שמדרגות הן דבר שתופס לא מעט מקום חשוב להתאים את מבנה המדרגות לחלל, כך שלא יתפסו נפח גדול מדי. בבחירת סוג המדרגות יש להחליט בין מדרגות מתקפלות, , מדרגות עם משולשים, מדרגות ישרות, מדרגות חצי מעוגלות וכמובן מדרגות מעוגלות.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

מה הסוגים?


בניית מדרגות מעוגלות למשל יכולה להיעשות על ידי מגוון רחב של חומרי גלם החל מזכוכית, המשך בעץ או מתכת וכלה במדרגות משולבות מתכת ועץ או מתכת וזכוכית. מדרגות מעוגלות מייצרות לנו חיסכון במקום בבית והן גם בעלות חשיבות עיצובית. המראה של מדרגות מעוגלות מוסיף טוויסט מעניין לבית ובזכות שילובי חומרים מעניינים ניתן להגיע לתוצאות מרחיקות לכת. בבניית כל סוג של מדרגות, בפרט מדרגות מעוגלות יש לשים לב לפן הבטיחותי ומשום כך כה חשוב לבחור קבלן מקצועי שיספק לא רק את המדרגות המעוגלות היפות ביותר, אלא גם מוצר בטיחותי שיישאר יציב לאורך שנים ארוכות.


ניסיון


מישה הרצף עוסק בתחום השיפוצים מעל לעשרים שנה והוא בעל ניסיון כולל בתחום ובפרט בנושא של בניית מדרגות על כל סוגיהם. סטנדרט העבודה כולל הקפדה יתרה על נושא הבטיחות תוך שימוש בכל החומרים האיכותיים ביותר. מלבד נושא הבטיחות מושם דגש רב על נושא המקצועיות. התאמת המדרגות וחומרי העבודה בצורה הטובה ביותר מבטיחים תוצאה שתישמר לאורך שנים רבות. מישה הרצף הוא בעל ניסיון והיכרות עם תחום המדרגות ולכן הוא יכול לבחור עבורכם את חומרי הגלם שגם יתנו מענה על הפן הפונקציונאלי וגם על הפן העיצובי בשילובי חומרים, מראה נקי ותוצאה מושלמת.
שלבי העבודה
לאחר שהתקבלה ההחלטה על מדרגות מעוגלות עול חומרי הגלם שבעזרתם ייבנו המדרגות ניתן להתחיל בעבודה. בשלב הראשון יש לחשב את הפרשי הגובה בין המפלסים כדי להחליט כמה מדרגות יש לבנות. בשלב הבא שהוא שלב הביצוע יבצע מישה הרצף את בניית המדרגות על ידי צוות מיומן ומקצועי שיבצע את העבודה במהירות וביעילות. חלק מבניית המדרגות המעוגלות כולל גם התאמת מעקות חזקים ויציבים שבעזרתן יתאפשר שימוש בטוח במדרגות והם גם יהוו תוספת עיצובית. הניסיון רב השנים של מישה והצוות מאפשר לבצע את העבודה באיכות גבוהה תוך מודעות גבוהה לצרכי הלקוחות, הן בביצוע העבודה והן בבחירת חומרי הגלם וככלל לכל אורך הדרך.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח