מדרגות מתקפלות | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
מדרגות מתקפלות
תיאור

מדרגות מתקפלות

מדרגות מתקפלות הן מוצר שימושי שמהווה גם אביזר לעליה למקומות גבוהים כמו קומת גלריה, גג או עליית גג וגם מאפשר לנו לחסוך מקום. בגגות של בתים משותפים ניתן להתקין מדרגות מקפלות שניתן יהיה להשתמש בהן רק כאשר רוצים לעלות אל הגג, בעוד שבבית פרטי ניתן להתקין מדרגות אל עליית הגג. ישנם כמה דגמים של מדרגות מתקפלות וכדי להתאים את המדרגות המתאימות יש לקחת בחשבון כמה וכמה פרמטרים.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

בטיחות


מוצר כמו מדרגות מתקפלות חייב לעמוד בכל התקנים ולהיות בטיחותי בכל היבט. משום כך חשוב לבחור בקבלן מקצועי ובעל ניסיון כמו מישה, שעושה שימוש בכל בציוד המתקדם ושיטות העבודה החדשות והטובות ביותר. משום מדובר במוצר שעתיד ללוות אותנו שנים קדימה כדאי לבחור בדגם חזק ויציב שיהיה גם בטיחותי וגם עמיד. בנוסף, חשוב להקפיד על התקנה מדויקת ובטיחותי שתספק לכם שנים של שקט והנאה מהמוצר.


מקצועיות


מישה הרצף הוא בעל ניסיון רב שנים ופועל בתחום השיפוצים כבר מעל ל 20 שנה. הניסיון הרב שצבר במהלך השנים בתחום השיפוצים בכלל ובהתקנת מדרגות מתקפלות בפרט מסייע למישה להתאים לכל לקוח את המוצר ואת שיטת העבודה שתתאים עבורו. מישה יוכל לסייע לכם למצוא את סוג המדרגות המתאים עבורכם על פי מבנה הבית, מיקום המדרגות, הייעוד של השימוש בהן וכמובן התקציב שעומד לטובת בניית המדרגות המתקפלות.


שלבי העבודה

בשלב הראשון מישה הרצף יגיע אליכם לבית לפגישת ייעוץ שבה יבחן את תנאי השטח, כך שיוכל להתאים עבורכם את סוג המדרגות. בשלב הבא ניתן יהיה לבצע מדידות ולהתחיל לבנות את המוצר. ההתקנה תתבצע באופן מקצועי על ידי צוות מיומן שיבצע את המלאכה ביעילות ובמקצועיות.


סוגים

בשוק קיימים שני סוגים נפוצים במיוחד של מדרגות מתקפלות ממתכת או מברזל מגולוון. מבחינת ייעוד השימוש יש להבחין בין שימוש פרטי ובין שימוש מסחרי, כך שמדרגות לשימוש ביתי אמורות לשאת משקל של 150 ק"ג ועד 300 ק"ג, ואילו מדרגות לשימוש מסחרי אמורות לשאת משקלים כבדים בהרבה בתדירות גבוהה יותר, ומשום כך יהיו עשויות מברזל מגולוון או מאלומיניום חזק במיוחד והן גם גדולות ומסיביות יותר ביחס למדרגות הביתיות.


היתרונות

היתרון הבולט של המדרגות המתקפלות הוא כמובן בעובדה שניתן להזיזן ולקפלן כך שלא יתפסו מקום. בחללים כמו עליית הגג שנמצאים בשימוש לא לעתים קרובות, ניתן לחסוך חלל רב בבית על ידי המדרגות המתקפלות, כך שניתן יהיה להשתמש בהן רק בעת הצורך. יתרון אחר נעוץ בעלויות שהן נמוכות לעומת בניית מדרגות קבועות.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח