המלצות של לקוחות | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
המלצות של לקוחות
תיאור

המלצות של לקוחות

" רצינו להודות לך על עבודות הגבס שעשית אצלנו בבית הודות למקצועיות שלך יש לנו היום בסלון כוננית יציבה וחזקה לכל אורך הקיר. אך מה שאנשים רבים אינם טורחים להבין תמיד הוא שבעבודה כזו אי אפשר להחליף את האכפתיות ואת יחסי האנוש. שיפוץ הוא דבר מלחיץ מאוד ודווקא אתה ידעת לגלות כלפינו תמיכה והבנה לאורך כל התהליך. אין לנו כל ספק שהבחירה בך הייתה נכונה ובעתיד כשנרצה לעשות שיפוצים נוספים בבית אנחנו נבוא אליך כי אתה גם עובד עם אנשי המקצוע הכי טובים שיש. "
ג' | נתניה" רצינו להודות לך על עבודות הגבס שעשית אצלנו בבית הודות למקצועיות שלך יש לנו היום בסלון כוננית יציבה וחזקה לכל אורך הקיר. אך מה שאנשים רבים אינם טורחים להבין תמיד הוא שבעבודה כזו אי אפשר להחליף את האכפתיות ואת יחסי האנוש. שיפוץ הוא דבר מלחיץ מאוד ודווקא אתה ידעת לגלות כלפינו תמיכה והבנה לאורך כל התהליך. אין לנו כל ספק שהבחירה בך הייתה נכונה ובעתיד כשנרצה לעשות שיפוצים נוספים בבית אנחנו נבוא אליך כי אתה גם עובד עם אנשי המקצוע הכי טובים שיש. "
ג' | נתניהדות הגבס שעשית אצלנו בבית הודות למקצועיות שלך יש לנו היום בסלון כוננית יציבה וחזקה לכל אורך הקיר. אך מה שאנשים רבים אינם טורחים להבין תמיד הוא שבעבודה כזו אי אפשר להחליף את האכפתיות ואת יחסי האנוש. שיפוץ הוא דבר מלחיץ מאוד ודווקא אתה ידעת לגלות כלפינו תמיכה והבנה לאורך כל התהליך. אין לנו כל ספק שהבחירה בך הייתה נכונה ובעתיד כשנרצה לעשות שיפוצים נוספים בבית אנחנו נבוא אליך כי אתה גם עובד עם אנשי המקצוע הכי טובים שיש. "
ג' | נתניהb(255, 102, 0); "> "מישה ביצע עבורנו עבודת פיתוח בבית משלב ההצעה ולאורך כל תהליך העבודה מישה הפגין מקצועיות, אמינות ועמד בזמנים! מישה הוא בעל מקצוע הגון ואדם שנעים לעבוד איתו ונשמח להמליץ עליו בחום."
גאולה גלברגר | גבעת עדה | 054-4748411

 

"מישה היקר,

ברצונינו להודות לך על עבודת השיפוץ הנהדרת שעשית בביתנו.

עבודות הקרמיקה והרצפה ברמת ביצוע, איכות וגימור מהגבוהות שנתקלנו בהן מאיש מקצוע עד כה.

תודה לך על מקצועיות, על שמירת נקיון הדירה, העבודה הקשה והקשבתך לנו, בעת הצורך מתן עצה והכוונה מצידך, כאשר כל זה הביא לתוצאה הסופית שייחלנו ומסירת הדירה בדיוק כפי שתכננו.

נדיר למצוא כיום אנשים שמתייחסים לעבודתם כה ברצינות, ואתה בהחלט אחד מהם!

שוב תודה מקרב לב,"

משפחת לויצקי | 054-6331519

"אמין, דייקן, יעיל ואדיב. כל מה שאנחנו חיפשנו אצל קבלן שיפוצים. קיבלנו המלצה טובה ולא התאכזבנו בשתי הזדמנויות. מומלץ בחום."
חיה ושחר עבו | מודיעין

"מישה שלום אני רוצה להודות לך על עבודת השיפוץ שעשית אצלנו בבית כולל חדרי אמבטיה סלון חדרי שינה. גילית מקצוענות רבה וידע רב כולל תיכנון."
יואל | כפר סבא | 052-274-7533

"מישה תודה רבה על עבודה מקצועית, מהירה ונקייה ושירות מצויין בשדרוג הדירה החדשה שלי ועבודת חיפוי קיר מטבח."
רותם | גני תקוה

חיים גל מפקח עבודות בניה ושיפורים 0522600069

"רציתי להודות לך על העבודה שעשית עבורנו. השיפוץ שבצעת בדירה שלנו ברחוב שמעוני בתל אביב, נעשה ברמה מקצועית מאד גבוהה, תוך הקשבה והבנת הפרוייקט, והצעות לשיפורים וייעול. אנשי המקצוע שאתה מעסיק הם אנשי מקצוע ברמה מאד גבוהה, וביצעו את העבודה בצורה פשוט מדהימה. נכנסת לעבודה אחרי שבדירה עבד קבלן קודם שעשה עבודה לא טובה וגרר את העבודה, ומרגע שאתה הגעת העבודה התקדמה במהירות וביעילות , ותמיד היינו מופתעים לטובה. עמדת בצורה מצויינת בהערכת הזמן שנתת ולמרות שהיו שינויים ועיכובים מצידנו , סיימת את העבודה בדיוק בזמן המתוכנן. ברצוני לציין באופן ספציפי את הצבעי נפתלי שעשה עבודת צבע מדהימה ושדרג לנו את הדירה בצורה יוצאת מן הכלל. כל ההתקשרות בינינו נעשתה תמיד ברוח טובה , מתוך כבוד וסבלנות , גם כשהבקשות שלנו נראו לך מוזרות ולא תמיד סבירות , תמיד הסברת פנים והיית מקצועי ונעים .בהחלט הענקת לנו חוויה טובה של שיפוץ ועבודה מעולה. תודה רבה ואני כבר מחכה לעבודה הבאה להזמין אותך!"
גלי אבני | תל אביב


"מישה שיפץ אצלי חדר אמבטיה. השיפוץ הוערך כשבוע ימים, ומישה עמד בלוחות הזמנים. מישה איש אמין, מסור, אחראי וביצע עבודה מדויקת. אפשר לסמוך על המילה שלו. הוא איש מאוד נעים. הייתי ממליצה על עבודתו בחום ואם הייתי זקוקה לשיפוץ נוסף, הייתי בוחרת בו שוב מבלי להסס."
אסתי | רמת גן


"השיפוץ נערך בבייתי במשך שלושה שבועות סה"כ היה השיפוץ היה טוב והוא הסתיים בזמן ללא בעיות מחיר שנקבע היה מחיר סופי, לא נדרשו הוצאות נוספות."
דוד וישראל | תל אביב


"אנחנו מיכל ואיציק פארן לאחר תקופת השיפוץ הלא קלה שעברנו בביתנו שבכ"ס וזאת ע"י צוות שנוהל על ידיך, מבקשים להודות על העבודה אשר נעשת בביתנו תוך כדי שאנו גרים בדירה בתנאים שלפעמים לא היו קלים לנו, אולם תוך התחשבות עמידה בזמנים ומקצועיות מצידך ומצד הצוות שלך, חשוב מאוד לאזכר כי מעטים הם אנשי המקצוע בתחום השיפוצים אשר מבטחים וגם עומדים מאחרי הבטחותיהם אלו, רבים מהמשפצים בארצנו לאחר קבלת כספים לא פעם נעלמים או מושכים את העבודה תוך גרימת נזקים ומפח נפש לדיירים, אתה לעומת זאת כשעון מעורר התייצבת יום, יום בשבע בבוקר אם בעצמך ואו עם צוות המבצע. גם לאחר גמר השיפוץ שנמשך כחודש ימים, לבקשתנו קטנה כגדולה חזרת ותיקנת את הנדרש ללא התחמקות מאחריות ועל כל אלה אין לנו אלה להגיד תודה וממליצים אנו בחום עליך."
מיכל ואיציק פארן | כפר סבא


" שלום רב, שמי אוהד וסרמן ואני בעל משרד אדריכלים בתל אביב. אני מכיר את מישה הקבלן מזה 3 שנים, העבודה הראשונה שלנו ביחד היתה הדירה שלי ומאוד הייתי מרוצה מהעבודה של מישה ושל העובדים שלו. מאז אנחנו עובדים ביחד כבר 3 שנים ועשינו 5 פרויקטים ביחד ואני תמיד ממליץ ללקוחות שלי על מישה. היתרונות לעבודה עם מישה הם, דבר ראשון שיש על מי לסמוך, מאוד מקצועי ומבין את דרישות האדריכל והלקוח, מאוד מסודר ונקי בזמן העבודה, עומד בלוחות זמנים והכי חשוב נתון הרגשה טובה ללקוח. אשמח להמליץ באופ אישי. "
קון וסרמן אדריכלים | המקצוע 4, תל אביב


" רציתי להודות לך על העבודה המקצועית שעשית בביתנו כשהתחלנו את השיפוץ הזה לא ידענו למה אנחנו נכנסים וחברים רבים הזהירו אותנו מפני בעלי מלאכה חאפרים ולא נעימים. זו הסיבה שהעבודה מולך הפתיעה אותנו כל כך לטובה. היום אנחנו מתהלכים בבית ונזכרים כל פעם מחדש כיצד הרגעת אותנו לאורך כל התהליך ועזרת לנו בלבטים שלנו איזו רצפה לבחור. אין לנו ספק שבצעת עבורנו עבודה ברמה הגבוהה ביותר שיש וזה מחמם את הלב לדעת שעדיין יש בעלי מקצוע שעושים את עבודתם מתוך אכפתיות והבנה כי הם נוגעים בנקודה הכי רגישה של הלקוחות שלהם - הבית. "
א' | נתניה

" הגענו אליך דרך המלצה של חברים וזהו השיפוץ הראשון שאנחנו עושים בבית כך שלא ידענו כל כך למה לצפות מלבד לסיפורי הזוועה של חברים על השיפוצים שהם עשו. לשמחתנו הפרכת את כל המעשיות האלה בכך שעמדת לרשותנו כל הזמן והצעת מניסיונך בסבלנות אין קץ. תודה על עבודה מקצועית ואיכותית שבטוח תחזיק לנו לשנים רבות. היום אנחנו ממליצים לכל החברים שלנו שחושבים על שיפוץ לפנות רק אליך כי אמינות ואכפתיות הן מעל לכל ואצלך הן גם לא מחליפות מקצועיות. "
ג' | רעננה

" בהתחלה רצינו לצבוע את הדירה בעצמנו כי חשבנו לחסוך ככה קצת כסף וגם פחדנו של צבע מקצועי לא יהיה אכפת מהקנטים והוא ישאיר הרבה כתמים. כמה אני שמחה היום שפגשנו בך והחלטנו לקחת עליך סיכון. לא רק צבעת בכל הדירה שלנו במהירות ובמקצועיות, זה לא היה יקר כמו שחשבנו שזה יהיה וגם הקפדת לשמור על הרצפה והקנטים מכל סוג של כתם או לכלוך. כשחזרנו הביתה לראות את התוצאות לא יכולנו להאמין למראה העיניים שלנו. בעתיד כשנרצה לצבוע שוב לא תהיה לנו בכלל התלבטות. "
ד' | תל אביב

" אמינות, מקצועיות, דיוק וגימור - זהו מישה! מהפעם הראשונה שמישה הגיע לביתי הבנתי שאני בידיים טובות. מישה עבד עם פועליו בצורה כל כך שקטה, נקיה ונעימה. תמיד הגיע בזמן. מעולם לא היו עיכובים או תירוצים או חריגות, בנוסף לכך השיפוצים תמיד הסתיימו עוד לפני יעדן הסופי - ולשביעות רצוני המלאה. פשוט תענוג לעבוד איתו. ממליצה עליו לכל אחד ואחת אשר רוצים לקבל תמורה הולמת (ויותר מזה) עבור ההשקעה בשיפוץ. "
חוה מ. | פרדס חנה

" השיפוץ נערך בבייתי במשך שלושה שבועות סה"כ היה השיפוץ היה טוב והוא הסתיים בזמן ללא בעיות מחיר שנקבע היה מחיר סופי, לא נדרשו הוצאות נוספות. "
דוד וישראל

" תודה על התמיכה לאורך כל הדרך. למן הרגע הראשון שבו החלטנו לשפץ באופן יסודי את כל הבית לא היה ספק בליבנו כי הקבלן שנבחר בו חייב להיות אתה. הניסיון שלנו איתך בעבר לגבי עבודות קטנות יותר הבהיר לנו שאתה אדם בעל יושרה מקצועית חסרת פשרות. מישהו שאפשר לסמוך עליו עם מהלך כל כך יקר וארוך כמו שיפוץ של בית. אז תודה על הסבלנות והאכפתיות ועל הנכונות להקשיב לכל ההתלבטויות שלנו. אנו כמובן שמחים שקבלנו עבודה ברמה מאוד איכותית ובלוח זמנים כפי שנקבע בינינו בהתחלה. אנו ממליצים לכל מי שמשפץ לעבודה רק איתך. "
ר' | כפר סבא

" רצינו להודות לך על עבודות הגבס שעשית אצלנו בבית הודות למקצועיות שלך יש לנו היום בסלון כוננית יציבה וחזקה לכל אורך הקיר. אך מה שאנשים רבים אינם טורחים להבין תמיד הוא שבעבודה כזו אי אפשר להחליף את האכפתיות ואת יחסי האנוש. שיפוץ הוא דבר מלחיץ מאוד ודווקא אתה ידעת לגלות כלפינו תמיכה והבנה לאורך כל התהליך. אין לנו כל ספק שהבחירה בך הייתה נכונה ובעתיד כשנרצה לעשות שיפוצים נוספים בבית אנחנו נבוא אליך כי אתה גם עובד עם אנשי המקצוע הכי טובים שיש. "
ג' | נתניה

"
מישה אברמוב וצוותו עשו אצלנו שיפוץ נרחב בדירת 78 מ"ר ברמת-גן. השיפוץ ארך כחודש כאשר הדירה ריקה. מישה היה יצירתי ונתן פתרונות נהדרים שחסכו לנו את הצורך במעצב/ת. היה קשוב וסבלני לצרכים שלנו. מישה מקושר לבעלי מקצוע מגוונים (מיזוג, דלתות, פרזול, חשמל, אינסטלציה ועוד) ולמעשה שימש כמנהל העבודה של כל השיפוץ, על כל האינטגרציה הנדרשת לביצוע פרויקט מורכב מסוג זה. האמינות, עמידה בלוחות זמנים, המחירים ההוגנים, העבודה המקצועית והיסודית - כל אלו הוכיחו שמישה עבורנו היה בחירה מצוינת!
ממליצים עליו בחום! "
דורי ואודה-יה | רמת-גן | 054-5536803

"
מישה היקר,
תודה רבה על המהפך הענק שעשית בדירה שלנו. מדירה שנה וחשוכה לדירה חדשה וסופר מוארת. תודה על המקצועיות, הליווי, הייעול והעזרה גם בדברים שמעבר לנדרש. לא רק שעמדת בזמן שהבטחת, העבודה יצאה בצורה מעולה ובלי תקלות בדרך. איך שסיימנו את השיפוץ, כבר המלצנו עליך לכל מי שרצה סביבנו לשמוע.
המון תודה, בטוח שניפגש בהמשך "
משפחת בוכניק | רעננה | 054-7607223

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח