מה זה בריקים? | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
מה זה בריקים?
תיאור

מה זה בריקים?

 לבנים יכולות לשמש לחיפוי קירות ואלמנטים בנויים אחרים בחללי פנים שונים של בתים, משרדים ועוד. בעגה המקצועית נקראים הלבנים "בריקים" ותפקידם להשרות על חלל הפנים אווירה מיוחדת ואקסקלוסיבית. כמו כן, היתרון העיקרי של הלבנים בא לידי ביטוי בעמידות גבוהה ובעדיפות על פני אפשרויות חיפוי אחרות.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

סוגים מסוימים של לבנים ניתן להרכיב גם על גבי קירות בחלל החוץ. הדגש בכל מקרה צריך להיות על בחירה נכונה של הלבנים, על השוואה בין הסוגים הקיימים ועל מיומנות בהתקנה עצמה. מיומנות בהתקנה כוללת למשל הסרת שאריות טיח מהקירות ולאחר מכן הכנה יסודית שלהם לקראת הרכבת הלבנים מלמטה כלפי מעלה.

למה להשתמש בלבנים לצרכי חיפוי?


בריקים מעניקים ערך מוסף כאשר מרכיבים אותם בפרויקטים של חיפוי קירות פנים. קודם כל, הלבנים נמצאות בשימוש כבר אלפי שנים לצרכי בנייה והן הוכיחו את עצמן כחזקות ועמידות. המשמעות מבחינת בעלי בתים ומשרדים היא שבעזרת השקעה חד פעמית בלבד ניתן להשביח את הנכס ולשנות בצורה טוטאלית את המראה של חלל הפנים.

שנית, החיפוי שמתבצע באמצעות בריקים הוא בעל תועלת פונקציונאלית. הלבנים מייצרות בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה יותר ובעזרתן ניתן לחסוך בהוצאות על מיזוג וחימום. הלבנים מתאימות מאוד לסלון, למטבח, לחדרי השינה ולכל חלל פנים שעובר עיצוב מחדש ובאמצעותן ניתן לחסוך עלויות שיפוץ.

מבחינת מגוון, אפשר להשיג את הלבנים המקוריות מחרס או להזמין לבנים חדשות בחומרים, צבעים וגדלים בהתאמה אישית. הדגש בהזמנת לבנים הוא על תהליך אפייה שמקנה להן חוזק ועמידות וגם מייצר אופי יוצא מגדר הרגיל. למעשה, קשה להתעלם מהנוכחות של לבנים בחלל הפנים והן מומלצות על ידי שורה ארוכה של אנשי מקצוע כגון אדריכלים, מעצבי פנים ועוד.

שלבים בחיפוי באמצעות לבנים


את החיפוי עם לבנים חזקות ועמידות ניתן לבצע בשתי שיטות שונות. את השיטה בוחרים לפי עובי הלבנים ובקשות מיוחדות של הלקוח: בשיטה הראשונה מדביקים את הלבנים על הקיר, בעוד בשיטה השנייה מרכיבים לבנה על לבנה כמו בתהליך בניית קיר רגיל.

הדבקה על הקיר מתאימה כאשר הלבנים הן בגודל של עד 2 ס"מ בלבד. קבלן שיפוצים מנוסה מגיע עד בית הלקוח או המשרד, מורח את הדבק על הקיר ומשתמש במסרק מתאים על מנת לייצר אחידות. בהמשך מדביקים כל לבנה בנפרד תוך שמירה על מרחק ביניהם ואת המרווח עצמו ממלאים בחומר שמורכב ממלט לבן וטיט. לבסוף, בוחרים כיצד ליישם את החומר בחריצים בעזרת מברשת פלדה או מזלף.

בשיטה השנייה הדבקת בריקים נעשית סמוך לקיר ולאחר פירוק של הפאנלים. תוך כדי הבנייה מצמידים את הלבנים לקיר בעזרת חומר שמורכב לא רק ממלט וטיט אלא גם מחומר מחזק, ובשלב האחרון מוודאים שכל הלבנים במקום.

כל הלבנים שהנכס צריך


אפשר להתאים את הלבנים לכל סגנון עיצוב שנבחר עבור הנכס. אם מדובר בבית פרטי, מומלץ להשתמש בלבנים מפירוק כאלטרנטיבה למראה המסורתי ולהשיג תחושה חמימה שמתכתבת עם סגנון עיצוב כפרי וחמים. לשם השוואה, בשימוש בלבנים לטובת חיפוי קירות במשרד או בחנות הדגש הוא על רושם ראשוני חיובי כלפי הלקוחות ועל מסר של יוקרה.

יש מקומות שבהם בריקים משמשים לריצוף. זה רלוונטי למשל בחצר, בגינה או במרפסת ובעיקר סביב בריכות שחייה. השימוש בלבנים סביב בריכות שחייה משפר את הבטיחות עבור בני המשפחה ומייצר תחושה נעימה וביתית גם בחלל החוץ. כמו כן, הלבנים עמידות יותר לעומת דקים והן מומלצות עבור תנאי מזג האוויר בישראל.

עוד המלצה חשובה היא לבדוק את העמידות של הלבנים מפני בלאי ושחיקה. רמת העמידות נקבעת לפי סוג הלבנים והחומרים שמהם מייצרים אותן והיא משפיעה על שביעות הרצון של הלקוח. במידה ולא בטוחים לגבי סוג הלבנים המתאים לחלל הפנים או החוץ, אפשר לבחור קבלן שיפוצים מיומן כמו מישה הרצף ולהתייעץ איתו.

החשיבות של בחירת קבלן שיפוצים מיומן


רק איש מקצוע עם ניסיון מוכח בתחום של חיפוי קירות והרכבת בריקים יכול לספק מענה לצרכי הלקוחות. ראשית, כדאי להתייעץ עם קבלן השיפוצים בשלב מוקדם על מנת להשוות בין שיטות חיפוי ולקבל הצעת מחיר מסודרת. שנית, אפשר לבחון מול קבלן השיפוצים אפשרויות לחידוש קירות נוספים ברחבי הבית ולהשתמש גם בפתרונות מיוחדים כמו שליכט צבעוני.

החשיבות של בחירת קבלן שיפוצים מיומן באה לידי ביטוי בשקט הנפשי עבור הלקוח. אם למשל בוחרים להרכיב בריקים על גבי הקירות בסלון, שהוא כידוע החדר הכי חשוב בבית, אין מקום לפשרות לגבי רמת המקצועיות של הקבלן. בהקשר הזה, הניסיון מעיד על כך שקבלן השיפוצים יודע להתמודד עם כל סוגי הקירות ולחסוך זמן וכסף עבור הלקוחות.

בנוסף לכך, חשוב לבחור קבלן שיפוצים מיומן על מנת לדאוג שהוא יגיע עם צוות מקצועי. הצוות שעמו מגיע הקבלן חשוב לא פחות מאיכות הלבנים או מהמקום שבו מתכוונים להרכיב אותן. בעזרת השילוב בין קבלן מיומן וצוות מנוסה ניתן לנצל היטב את מסגרת התקציב, להדביק את כל סוגי הלבנים על קירות הפנים והחוץ וגם לרענן את מראה הנכס.

מחדשים את הקיר ואת חלל הפנים


בסופו של דבר, חיפוי באמצעות בריקים מתאים מאוד לחלל הפנים והוא משתלם בהשוואה לכל אפשרות אחרת. בעזרת הלבנים אפשר לחדש את הקירות בבית, במשרד ובכל מקום אחר וניתן להרכיב אותן באופן חלקי או מלא.

הצוות של מישה הרצף מחזיק בניסיון משמעותי של עשרות שנים עם חיפוי של כל סוגי קירות וחללי הפנים. אנו מזמינים אותך לחייג עכשיו למספר 054-4416876 כדי לקבל הצעת מחיר מיוחדת על הרכבת בריקים ולשפץ את הנכס באופן שעונה במדויק לציפיות שלך.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח