אמבטיה יוקרתית | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
אמבטיה יוקרתית
תיאור

אמבטיה יוקרתית

אמבטיה יוקרתית
אמבטיה יוקרתית
בעבר הלא רחוק, לא היו הרבה אפשרויות לעיצוב האמבטיה שהייתה רהיט סטנדרטי למדי, והיצע העיצובים האפשריים היה דל למדי. אך כיום, עבר התחום שינוי גדול מאוד. כיום ישנה הבנה בקרב מעצבי פנים רבים של עיצוב האמבטיה עצמה יש חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית כולו, ולכן כדאי להשקיע רבות בעיצוב זה על מנת להביא את חדר הרחצה כולו להיראות יפה ויוקרתי יותר.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

מהי אמבטיה יוקרתית?


אמבטיה יוקרתית היא אמבטיה מהודרת יותר מאשר אמבטיה רגילה. במקום העיצוב הסטנדרטי, מוסיפים לאמבט אלמנטים נוספים אשר משדרגים אותו והופכים אותו למתוחכם יותר ואסתטי יותר. ניתן לבחור בין אלמנטים עיצוביים רבים אותם ניתן להוסיף לאמבטיה. אחד מהאלמנטים המומלצים לאמבטיה יוקרתית הוא חיפוי הקירות באמצעות חומרים שונים, מה שמוסיף לאמבטיה המון יופי ויוקרה (וגם שומר על קירותיה מפני תהליכי בלאי וריקבון). את החיפוי ניתן ליצור ממגוון רחב של חומרים, וביניהם קרמיקה, אבן ועוד. בנוסף, את החיפוי ניתן ליצור במגוון עיצובים וסגנונות, כמו למשל פסיפס, סגנון אבן טבעי ועוד רבים אחרים. כדאי להתייעץ עם קבלן שיפוצים מקצועי או עם מעצב פנים, שיוכל לסייע לכם להתאים את החיפוי לעיצוב חדר האמבטיה שלכם. בנוסף לעיצוב, עשויה האמבטיה היוקרתית מחומרים איכותיים ועמידים במיוחד. הרטיבות האינטנסיבית בחדר האמבטיה מאיצה מאוד תהליכים של בלאי, ולכן יש לעשות שימוש בחומרים איכותיים וחסיני מים כדי שהאמבטיה תיראה כפי שהיא נראית היום, גם בעוד שנים מספר.

שדרוג אמיתי לבית


לא ניתן ליצור בית מעוצב, מיוחד ומודרני מבלי לעשות שימוש באמבטיה יוקרתית. האמבטיה בעלת המראה הייחודי והיוקרתי מוסיפה המון, הן לחדר הרחצה עצמו והן לעיצוב הכולל של הבית. אין פלא שיותר ויותר אנשים שאכפת להם מנראות ביתם, מחליטים להחליף את האמבט הרגיל שלהם באמבטיה יוקרתית ומעוצבת. האמבטיה היוקרתית, שעשויה, כאמור, מחומרים חזקים ועמידים, תבטיח לכם שקט נפשי לאורך שנים ארוכות. בעת בניית האמבטיה מסוג זה, לא יהיה עליכם לדאוג לתיקונים או לטיפולים מיוחדים לאמבטיה- החומרים העמידים ישרדו במשך שנים רבות, כך שהאמבטיה תמשיך להיראות כפי שהיא נראית היום.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח