חומר גלם | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
חומר גלם
תיאור

חומר גלם

חומר גלם לבנייה
חומר גלם לבנייה
בכל עבודות שיפוץ או בניית בית חדש, מגיע בסופו של דבר נושא הריצוף. זהו אחד מהשלבים האחרונים בבנייה, והוא מוכנס לבית רק אחרי שכל שאר הבנייה הסתיימה. למעשה, אפשר לומר שזהו האלמנט העיצובי שחותם את השיפוץ, ונותן את המראה הסופי של הבית. לכן, כדאי לוודא מראש שהריצוף מתאים ומחמיא לשאר העיצוב בבית, כדי שתיווצר תמונה אחידה שעומדת בקוי עיצובי אחיד. דבר נוסף שכדאי לוודא מראש, הוא שהמרצפות עצמן עשויות חומר גלם איכותי, שלא נשרט או נשבר ושלא ידרוש תחזוקה רבה מדי לאורך השנים.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

הסכנה בשימוש בחומרי גלם שאינם איכותיים


שימוש בחומר גלם איכותי לא מתייחס רק לכוח של חומר הגלם. מרצפות איכותיות דורשות השקעה מינימלית מצדכם, הלקוחות. חיי היום יום גורמים לבלאי טבעי לכל החפצים בבית. מכה קטנה פה או שריטה קלה שם. אבל הרצפה שלנו סופגת את מירב הבלאי בבית. חפצים כבדים שנופלים, רהיטים שנגררים ונוזלים מלכלכים שנשפכים עליה יכולים להשאיר את חותמם. שימוש בחומרי גלם לא איכותיים (וזולים יותר, מן הסתם), יביאו לכך שהמרצפות יתרסקו ויסדקו יותר בקלות, וגם לכך שישרטו בקלות ושיספגו לכלוך שלא ירד גם במאמץ רב.


בררו מראש לגבי חומרי הגלם שיהיו בשימוש


זו אחריותכם לוודא מראש כי הרצף שהזמנתם לבצע את עבודת השיפוץ אצלכם משתמש אך ורק בחומרי גלם איכותיים. מישה הרצף מתגאה בכך שכל עבודותיו נעשו בעזרת חומרי הגלם מהאיכות הגבוהה ביותר בשוק. בין אם מדובר על ריצוף פנים או ריצוף חוץ, ריצוף מבריק (כמו שיש לבן או שחור) או ריצוף מחוספס בעל גוון מט (כמו גרניט פורצלן היוקרתי), מגוון סוגי המרצפות שמישה מציע הם כולם אמינים, מתנקים בקלות ועמידים בפני חבלות ושריטות.

היעזרו בבעלי מקצוע בבחירה


חומר גלם איכותי הוא רק מאפיין אחד של בחירת ריצוף, והמבחר הגדול עשוי להיות מבלבל לעתים. מישה מאמין ש עבודות ריצוף הן לא פחות מאמנות, ולכן ישמח להציע ולהתייעץ אתכם לגבי סוג המרצפות שניתן לבחור עבור כל חדר בבית, עד שביחד תמצאו את הפתרון המושלם עבורכם.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח