נזילות וסתימות | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
נזילות וסתימות
תיאור

נזילות וסתימות

עבודות אינסטלציה
עבודות אינסטלציה

בדיקת צנרת לפני שיפוץ


לעיתים, אנו מגיעים למצב בו אנו רוצים לעשות שינוי. הבית הקיים כבר אינו מספיק לצרכים שלנו, או שאנחנו פשוט מחפשים גיוון. לצורך כך, אנו משפצים את הבית שלנו בדרכים שונות- אנו משנים את הרכב החללים, מוסיפים קירות גבס ואלמנטים נוספים, מחליפים את הריצוף ועוד. מדובר בשינוי מבורך, אך יש לבצע אותו בקפידה כדי שיעבור על הצד הטוב ביותר, ולא יגרום לבעיות בעתיד. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות הוא לבדוק את הצנרת לפני תהליך שיפוץ מכל סוג שהוא.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

הצנרת נמצאת מתחת לרצפה ובתוך הקירות, ולכן כל עבודות אינסטלציה לאחר השיפוץ עלולות לעלות הרבה מאוד כסף. עוד בעיה מיוחדת עם הצנרת, היא שלעיתים נזקים קטנים בצנרת יכולים להתגלות גם שנים אחרי שקרו- ואז להתפרץ ולגרום לבעיה רצינית יותר. דוגמא לכך היא חור קטן ובלתי מורגש, שברבות השנים גורם לנזילה רצינית שבסופו של דבר תאלץ אתכם לערוך תיקון מקיף ויקר.


מי צריך לבדוק את הצנרת?


האחריות לבדיקת הצנרת מוטלת על קבלן השיפוצים שאתם בוחרים. בתור מי שמתכנן ומבצע את השיפוץ, צריך הקבלן לבצע בדיקה מקיפה של כל מערכת הצנרת בבית, ולדאוג גם לתיקונים במידת הצורך. צנרת תקינה בסוף תהליך השיפוץ היא חלק בלתי נפרד מתהליך מוצלח. לצערנו, לא כל קבלני השיפוצים לוקחים אחריות על הצנרת, ולכן מומלץ לבחור בקבלן שיפוצים מקצועי ואיכותי שיבצע את העבודה מא' ועד ת', ולא יזניח גם את הפרט החשוב הזה.

מישה הרצף הוא קבלן שיפוצים בעל ניסיון של כ-20 שנה בתחום. מישה שם דגש על עבודה איכותית ויסודית, אמינות והגינות, וכן יחס אדיב ונעים לכל לקוחותיו. מישה לוקח אחריות מלאה על כל תהליך השיפוץ, והוא מודע היטב לחשיבותה של בדיקת הצנרת טרם השיפוץ. בחירה בשירותיו של מישה הרצף תוכל להסב לכם המון שקט נפשי. עם מישה, אתם יודעים בוודאות שהבית שלכם נמצא בידיים טובות- הוא דואג לכל הפרטים והבדיקות הדרושות, מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וחוסך לכם המון טרחה וכאב ראש בעתיד.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח