עבודה בפסיפס - יותר מיופי | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
עבודה בפסיפס - יותר מיופי
תיאור

עבודה בפסיפס - יותר מיופי

עבודה בפסיפס – יותר מיופי
עבודה בפסיפס – יותר מיופי
פסיפס (מוזאיקה) הוא יצירת אמנות המורכבת בעזרת פיסות אבן שונות בצבעים שונים וססגוניים. השילוב בין הצבעים השונים נותן מראה ייחודי. האבנים הקטנות מחוברות בעזרת חומר שהוא דבר הקושר אותן זו לזו. לפעמים עבודת פסיפס יוצרת דוגמה מסוימת ולפעמים דמות או ציור בפסיפס. בעת העתיקה היה נהוג לקשט את הרצפה במקומות שונים ביצירות פסיפס. בארץ ישראל נתגלו כמה עבודות מרהיבות בפסיפס, בין השאר בבית אלפא ולאחרונה בלוד, שהיא אחת הערים העתיקות בעולם. כיום הפסיפס הוא אלמנט שמקובל להשתמש בו בעיצוב הפנימי בבתים או במבנים ציבוריים שונים.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

פסיפס – קישוט נפלא בחדרי הבית השונים.


עבודות פסיפס הן אלמנט עיצובי ממדרגה ראשונה. אפשר וניתן לשלב את הפסיפס בצורות שונות בחדרים שונים של הבית: הסלון, המטבח, חדר השינה וכמובן – חדר האמבטיה. ניתן לשלב פסיפס גם בפריטי ריהוט שונים. שולחנות הם דוגמה מצוינת לריהוט שמשולבים בו אלמנטים של פסיפס.

חדר האמבטיה: עבודות של פסיפס בחדר האמבטיה יוצרות מראה נפלא המתאים בדיוק למקום. כבר בזמן העתיק נהגו אדריכלים ברומא ובמקומות אחרים, כולל ארץ ישראל, לשבץ עבודות מפסיפס במרחצאות שלהם. מסתבר שריצוף מפסיפס, חיפויים מפסיפס בחדר האמבטיה והשירותים יוצרים בדיוק את המראה הדרוש לחדרי מרחץ מסוגננים.

ריצוף פסיפס בסלון ובמטבח: ריצוף בסלון ובמטבח יכול לכלול דוגמאות פסיפס שונות. בבתים שבהם הסלון והמטבח מחוברים יכולים דוגמאות ריצוף שונות מפסיפס לסמן את הגבול בין המטבח לחדר המגורים. אפשר גם להשתמש בעבודות פסיפס כתמונה על אחד הקירות. הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת יצירת תמונת פסיפס מתמונות קטנות רבות. זוהי טכנולוגיה מודרנית שאפשר להשתמש בה בצורה נפלאה בעיצוב.

המרפסת: גם במרפסת אפשר וכדאי לשלב דוגמאות פסיפס. כיון שהמרפסת היא מקום שיושבים בו הרבה פעמים בערבי קיץ חמים, כדאי שדוגמאות הפסיפס תהיינה קיציות ומרעננות. אפשר לשלב גם פריטי ריהוט שנכללות בהן דוגמאות פסיפס.

חדר השינה: בחדר השינה כדאי לשלב דוגמאות מרגיעות של פסיפס. הסיבה היא שחדר השינה הוא חדר שנועד להתרגעות, וחשוב שכל מה שמסביב ירגיע את העין.

היתרונות של עבודות הפסיפס:
הייחודיות: עבודה בפסיפס מאפשרת יצירת דוגמאות רבות מאד, שאפשר להשתמש בהן בכל בית בצורה שונה. כך שכל עבודה היא אומנות בפני עצמה ונותנת תוצאות מקוריות בכל בית מחדש.

היוקרה:
עבודות פסיפס או חיפויי פסיפס איכותיים יוצרים תוצאה יוקרתית, המוסיפה הרבה לעיצוב הבית. אין צורך בצביעת קירות, עדיף לכסות אותם בפסיפס איכותי ויוקרתי.

הקלות: ניקוי הפסיפס איננו מצריך מאמץ, והוא חלופה מצוינת לצביעה, למשל.

החשיבות של המקצוענות:
עבודות איכותיות בפסיפס צריכות להתבצע על ידי מקצוענים בלבד. אצל
מישה הרצף תקבלו את העבודה המקצועית ביותר בריצוף בכלל ובפסיפס בפרט. מישה הינו בעל ניסיון של מעל 20 שנה בארץ ובחו"ל, והוא ילווה אתכם באופן אישי משלב בחירת הפסיפס ועד ההתקנה הסופית.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח