עיצוב קירות - חיפוי קירות | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
עיצוב קירות - חיפוי קירות
תיאור

עיצוב קירות - חיפוי קירות

חיפוי קיר באבן
חיפוי קיר באבן
יש הבדל גדול מאוד בין עיצוב בתים מודרני לעומת סוגי העיצובים שהיה אפשר לראות עד לפני כעשר שנים. זה התחיל בחדרים ספציפיים כמו המטבח, הסלון או חדר השינה, והתגנב לאט לאט גם לצידו החיצוני של הבית. מדובר על הבדל קל ועדין, שמצליח לעשות את כל ההבדל בין חדר פשוט לבין חדר מעוצב שמשרה אווירה מיוחדת. מדובר כמובן על חיפוי קירות. הטרנד המודרני הזה מצפה קיר שלם או אזור תחום ממנו בחיפוי שמעניק סגנון יוצא דופן לקיר. כך ניתן להכניס אווירה שונה לגמרי הביתה, רק בעזרת שיפוץ קיר בודד.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

סוגי חיפויים פופולריים


בין סוגי החיפויים הפופולריים ביותר בישראל, אפשר לציין את חיפויי האבן. אלו לוקחים כל קיר לבן ופשוט למראה, והופכים אותו לקיר לבנים אדומות אירופאי קלאסי. המראה המוכר יוצר בבת אחת אווירה חמימה ונעימה בבית והאבנים – לבנים אמיתיות, מחוספסות ובעלות מרקם ייחודי שמוסיפות אופי ונגיעה אישית לבית. בתוך חיפויי האבן אפשר למצוא גם חיפוי קירות בשילוב אבן ירושלמית עתיקה, בטון חשוף וחלק לבתים בעיצוב מודרני או חיפוי בקרמיקה או בשיש, בעיקר לחדרי אמבטיה ושירותים, להענקת מראה נקי ומבריק, בנוסף יש חיפויי גבס.


שלבי החיפוי


בעיקר כאשר מדברים על חיפוי קירות באבן, תופתעו לגלות כמה מהיר התהליך. איש מקצוע מיומן מסוגל לכסות קיר גדול יחסית, כמו קיר אחורי בסלון, בתוך יום עבודה אחד. לעומת זאת, חשוב להקפיד על בחירת חומרי גלם מתאימים, איכותיים ועמידים ביותר (במיוחד אם מדובר על חיפוי קיר חיצוני שיהיה חשוף לנזקי מזג האוויר), ועל בחירת איש מקצוע בעל ותק רב שנים במקצוע. תהליך החיפוי כולל תכנון של המראה הסופי ושל כמות החומר שיהיה בשימוש, ואז חיפוי ידני, לבנה לאחר לבנה, של כל הקיר, והוספת גימורים אחרונים.


חשיבות השימוש בעבודות קבלן מקצועי


כאמור, אחד הדברים החשובים ביותר לזכור כשמחפשים חיפוי לקיר, הוא לבחור קבלן שיפוצים מקצועי ומיומן. מישה הרצף הוא הכתובת האידאלית לכל סוגי חיפויי הקירות, חיצוניים ופנימיים בכל סוגי החומרים. מישה מקפיד על שימוש בחומרי גלם איכותיים ויש לו ניסיון רב שנים בעבודה מדויקת ואמינה.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח