צבעים איכותיים | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
צבעים איכותיים
תיאור

צבעים איכותיים

ידיים בצבעים
ידיים בצבעים
כדי לשמור על בית בעל מראה מטופח ואיכותי, מומלץ לבצע עבודות צבע מדי פעם בפעם. גם אם אנו שומרים עליהם, מתלכלכים לעיתים קירות הבית, ויש צורך לבצע עבודת צביעה לשם תיקון הצבע אחת באופן שנתי או אחת לכמה שנים. כאשר אנו צובעים את הבית, חשוב מאוד לבחור נכון את הצבעים בהם אנו משתמשים. אילו סוגי צבעים קיימים היום בשוק?

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

צבעי אקריל


לשימוש בצבעי אקריל, המבוססים על שרף אקרילי, יש יתרונות רבים. זהו צבע פופולרי לשימוש הן בפנים הבית והן מחוץ לו, בגלל עמידותו הרבה לתנאי סביבה שונים; הוא מתייבש במהירות; הוא גמיש ובכך מאפשר לסתום סדקים קטנים שנפערו בקיר; ובנוסף לכל, הוא נותן תוצאה יפה מאוד לעין של גימור במרקם מאט.

צבעים פלסטיים


הצבעים הפלסטיים גם הם פופולריים מאוד לשימוש. הם מבוססים על חומר שדומה מאוד בהרכבו לדבק הפלסטי, ומכאן שמם. קל למדי לצבוע בצבעים הללו- הם רחיצים ומתייבשים במהירות. הבעיה בשימוש בהם היא שהם אינם עמידים לתנאי אקלים שונים, ולכן אינם מתאימים לשימוש בצביעה מחוץ לבית אלא רק בתוכו.

צבעי סיליקון


צבעי סיליקון עשויים תחליב המבוסס על הסיליקון. התכונות של הצבע המתקבל דומות לתכונותיו של הסיליקון עצמו- אטימות גבוהה מאוד למים ועמידות רבה. לכן, מתאימים צבעים אלה במיוחד לקירות החיצוניים וכן לקירות בחדר האמבטיה. חשוב מאוד לבחור בעל מקצוע שיבחר בצבעים איכותיים. בחירה בצבעים זולים באיכות ירודה עלולה להסב הרבה מאוד נזק. צבעים אלה עלולים להיות בלתי עמידים, ולהתקלף או לדהות לאחר זמן קצר מתום הצביעה. בנוסף, קיימים בעלי מקצוע אשר עושים שימוש בצבעים רעילים שאינם עומדים בתקני הבטיחות, רק בגלל מחירם הנמוך.

קבלן שיפוצים מישה הרצף, שמאחוריו עומדות כ-20 שנות ניסיון בכל סוגי השיפוצים, יוכל לספק לכם שירותי צבע מקצועיים. מישה אינו מתפשר על איכות הצבעים, כך שמובטחת לכם עבודת צבע איכותית, שתהיה בטיחותית מבחינת הבריאות שלכם ועמידה לאורך זמן רב. העבודה מתבצעת תוך הקפדה על שמירת הבית מפני הלכלוך הכרוך בצביעה. בנוסף, תבוצע העבודה תוך יחס אדיב ונעים מצד מישה, ובמחירים הוגנים.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח