ריצוף – ללכת רק על הטוב ביותר | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
ריצוף - ללכת רק על הטוב ביותר
תיאור

ריצוף - ללכת רק על הטוב ביותר

ריצוף - ללכת רק על הטוב ביותר
ריצוף - ללכת רק על הטוב ביותר
הריצוף הוא אחת מעבודות הגמר החשובות מאד בבניית בתים וגם בכל מה שקשור בפיתוח סביבתי. כיסוי שטח רצפת המבנה באריחים, התאמה שלהם ופילוס שלהם דורש מקצועיות, מיומנות רבה ויכולות פיזיות גבוהות מצד העובדים. עבודת ריצוף היא בהחלט מומחיות, ששום טכנולוגיה לא יכולה להחליף היום, וכנראה לא תוכל להחליף בעתיד.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

סוגים שונים של מרצפות:


קיימים סוגים שונים של אריחים לריצוף שנמצאים היום בשימוש. לפניכם חלק מהם:

מרצפות אבן טבעית – במרצפות אבן נעשה שימוש כבר לפני אלפי שנים וריצוף באבן הוא הריצוף העתיק ביותר. הוא נשמר גם לאורך זמן, וההוכחה לכך היא
עבודות ריצוף שנשמרו אלפי שנים במבנים ארכיאולוגיים.

מרצפות בטון טרצו (terrazzo) – אלה הן מרצפות הבטון שהשם העממי שלהן הוא "בלטות". המקור שלהן הוא כנראה בעיירה האיטלקית טרצו. הבלטות מיוצרות מערבוב של בטון לבן וחצץ, כאשר מלטשים את החלק העליון של הבלטה כדי לקבל משטח חלק. לאחר מכן מיישרים ומפלסים את האריח עד שהוא מגיע לגודל, לעובי ולצורה המתאימים.

גרניט פורצלן: אריחים מגרניט פורצלן, או קרמיקה, הם אריחים המיוצרים בתהליך מיוחד של דחיסת חרס וחימום שלו לטמפרטורות גבוהות מאד. היתרונות של הקרמיקה יחסית לבלטות, למשל, הם העמידות הגבוהה שלה בפני נוזלים חומציים וגם כושר הספיגה הנמוך שלה. היתרון הנוסף הוא שאת הקרמיקה ניתן לייצר בצורות וגדלים שונים, ואפשר בעזרת אריחי קרמיקה לעשות עבודות פסיפס נפלאות ומעניינות. באריחי קרמיקה אפשר להשתמש, כמובן, גם לחיפוי קירות. בשנים האחרונות הוזל מאד מחיר הקרמיקה, הודות לטכנולוגיה המוזילה את הליך הייצור שלה.

ריצוף זו אומנות
מבין הסוגים השונים של עובדי הבניין, הרצפים נחשבים לבעלי המקצוע המיומנים ביותר. התפקיד שלהם הוא להתגבר על כל הקשיים שבתהליך הריצוף ולגרום לכך שבסופו של דבר הרצפה תהיה ישרה, חלקה ונוחה לשימוש. גם ריצוף בשטחים פתוחים נחשב לעבודה קשה הדורשת מקצועיות והבנה.

ריצוף בעזרת גרניט פורצלן (קרמיקה) הוא אתגר נוסף בשביל עובדי הריצוף המיומנים. מדובר בדרך כלל על עבודת ריצוף היוצרת פסיפס. כיוון שניתן לייצר קרמיקה בגדלים שונים ובצורות שונות, אפשר בקלות ליצור צורות גיאומטריות שונות או עבודות פסיפס אחרות.
עבודות ריצוף בקרמיקה דורשות מקצוענות גדולה אפילו יותר מהרגיל, תכנון מראש וביצוע מדויק.

ריצוף טוב יכול להחזיק שנים ארוכות, בתנאי שיודעים לתחזק את המרצפות כראוי ובתנאי שהריצוף, היישור, הדבקת המרצפות וסתימת הסדקים בין המרצפות בעזרת חומר מיוחד (רובה) מתבצעות על ידי האנשים הנכונים.
מישה הרצף הוא אחד המומחים היותר גדולים בתחום הריצוף שיש לנו בארץ. עם יותר מ- 20 שנות ניסיון בארץ ובחו"ל מישהו וצוותו ילוו אתכם לאורך כל הדרך ויבצעו עבורכם את עבודת הריצוף בצורה הטובה והחלקה ביותר בכל חדר בבית שייבחר.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח