ריצוף נגיש | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
ריצוף נגיש
תיאור

ריצוף נגיש

בניית ריצוף נגיש
בניית ריצוף נגיש
המרצפות בבית שלנו עונות על כמה צרכים. בשנים האחרונות, עלתה עוד ועוד המודעות לחשיבות הריצוף כאלמנט של עיצוב בבית. ריצוף איכותי נמדד היום על פי מספר מדדים, ביניהם אפשר למצוא את היופי של המרצפות, אבל גם את איכות חומרי הגלם ואת עמידות המרצפות לבלאי ולשבירה למשל. מאפיין נוסף שקשור דווקא לשימושיות של המרצפות, הוא הנגישות שלהן לאנשים בעלי מוגבלויות. תחום זה נקרא ריצוף נגיש והוא חשוב מאוד בביתו של כל אחד שדורש התאמה מיוחדת של הרצפה למוגבלות פיזית כלשהי.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

חשיבות הריצוף הנגיש בבית


ידוע הרי, שביתו של אדם הוא מבצרו. לפי ההיגיון הזה, כל אחד צריך להרגיש בנוח בביתו שלו, ולא להיאלץ לראות בבית כמכשול. אנשים בעלי מוגבלויות פיזיות שונות (כמו למשל שימוש בכסא גלגלים או היעזרות בקביים), צריכים ליישם ריצוף מיוחד בבית כדי שכל חלקי הבית יהיו נגישים ונוחים לתנועה. שינויים אלו תלויים גם בסוג המרצפות וגם בעיצוב שלהן. לדוגמה, חשוב מאוד לבחור בחומר שלא יהפוך לחלק כשהוא רטוב, אך שגם לא יהיה מחוספס מדי ויקשה על התקדמות. צורת הריצוף צריכה להיות נוחה למעבר עם כסא גלגלים.


התמחות בריצוף נגיש


למרבה ההפתעה, אין בארץ הרבה רצפים שמתעניינים או שמבינים מספיק בנושא הריצוף הנגיש. רובם מתמחים בסוגי מרצפות רגילים ולא יצליחו לעזור לכם אם תבקשו את דעתם או את עזרתם בנושא. מישה הרצף הוא יוצא הדופן במקרה הזה. ריצוף נגיש הוא אחד מתחומי ההתמחות הרבים של מישה, והוא יישם אותו בבתים רבים. חלק גדול מהקושי שבעיצוב הבית יורד כאשר נעזרים בשירותיו של מישה, כיוון שהניסיון הרב והמקצועיות שהוא מביא איתו מביאים לכך שלכם נותר רק לאשר את התוכניות ולתת לו לעשות את שלו.


שלבי יישום ריצוף נגיש


בשלב הראשון, קבלן שיפוצים יגיע לבחון את הבית ולשמוע את הצרכים היחודיים שלכם מהריצוף בבית, לשמוע על אזורים שהיו לא נגישים ועל סוגי הבעיות שהיו לכם עד עכשיו. לאחר מכן הוא יציע מספר פתרונות אפשריים, ולאחר שתגיעו להסכמה, יחל שלב הריצוף עצמו.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח