שיפוץ ומתיחת פנים לבית ולמשרד | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
שיפוץ ומתיחת פנים לבית ולמשרד
תיאור

שיפוץ ומתיחת פנים לבית ולמשרד

שיפוץ ומתיחת פנים לבית ולמשרד
שיפוץ ומתיחת פנים לבית ולמשרד
ביצוע שיפוצים במבנה הם החלטה חשובה מאד. אולי היא לא חשובה כמו קנייה של דירה חדשה, אבל החלטה כזאת יכולה להשפיע על איכות החיים וצורת החיים בשנים הקרובות. גם המראה והאסתטיקה הם חלק מהשיפוץ, ואפילו חלק חשוב.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

מה חשוב בשיפוצים?


ישנם דברים רבים ונקודות רבות שיש לחשוב עליהן כשמדובר בשיפוצים. בשורות הבאות נדבר על כמה מהם:

הדבר הראשון החשוב הוא פונקציונאליות. בתום עבודות שיפוץ, המבנה או אותו חלק שבו הוחלט לשפץ חייב להיות תקין במלוא מאת האחוזים: כל חיבורי החשמל חייבים להיות תקינים, כל הדלתות, החלונות, הקירות והריצוף וכמובן – הצנרת (אינסטלציה). לא תהיה הזדמנות נוספת לבצע תיקון יסודי בזמן הקרוב ותיקוני צנרת הם הבעייתיים ביותר משום שהם דורשים חפירה, הרס של מרצפות או הרס קירות, שתיקון מחדש שלהם הוא בדרך כלל בולט. עבודות שיפוץ מוצלחות אמורות לפתור את כל הבעיות האלה.

הדבר השני החשוב הוא האסתטיקה. זה כבר נושא שנתון יותר לשיקול הדעת של בעלי הבית. ביצוע תיקונים במערכת החשמל או באינסטלציה אינם עניין אסתטי ודורשים מקצוענות ואמינות. אבל נושאים של אסתטיקה הם בהחלט עניין של טעם: צבע הקירות, החומר שממנו תהיה עשויה הרצפה במבנה המשופץ, כיצד היא תיראה? האם רצפה רגילה או פסיפס (מוזאיקה)? מה יהיה צבע הקירות? האם יהיו עליהם אריחי קרמיקה? כמובן שאחרי שהתקבלה החלטה בקשר לאסתטיקה, העבודות הללו צריכות להתבצע גם הן בצורה המקצועית ביותר.

הדבר השלישי החשוב הוא העלות: כדאי לבדוק את הנושא לעומק, משום שיש מבחר לא קטן של בעלי מקצוע בתחום עבודות השיפוץ. כדאי מאד לבחור מישהו שיש לו ניסיון ואפילו המלצות, ושיוכל להצביע על פרויקט שאותו ביצע בעבר הלא רחוק. כדאי גם לחשוב על העונה שבה מתבצע השיפוץ, משום שהמחירים עולים ויורדים בהתאם לעונה ולביקוש. באביב המחירים מתחילים לטפס, ובקיץ הם גבוהים. ברור שיותר נוח לבצע עבודות שיפוצים בקיץ.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח