עבודות גבס - כשאסתטיקה ופרקטיקה נפגשים | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
עבודות גבס - כשאסתטיקה ופרקטיקה נפגשים
תיאור

עבודות גבס - כשאסתטיקה ופרקטיקה נפגשים

גבס הוא חומר שקל לעבוד איתו. לוחות גבס מוכנים הם בעלי משקל קל, קל מאד להתאים אותם ומומחה בעבודות שיפוץ לא יתקשה לבצע בעזרתם דברים שונים:

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

חלוקה מחדש של החלל

בעזרת גבס ניתן לחלק מחדש את החלל. הדבר הוא שימושי מאד כאשר מדובר בחלל גדול שצריך לחלק אותו במהירות לחללים רבים. מוקדי שירות, למשל, משרדי נסיעות, מוקדי מכירות וכיוצא באלה, כולם משתמשים בגבס לצורך חלוקה מחדש של החלל. כך נוצרים משרדים קטנים, כאשר לכל אחד יש את החלל שלו. כיון שגבס הוא חומר אטום לרעש, התועלת גדולה עוד יותר. אחרי שהבנייה בגבס נשלמת מוסיפים משטח עץ או שיש בעלי מראה יוקרתי ומקבלים את המשרדים המושלמים.


הוספת חדרים בבית בעזרת גבס

ישנם מקרים שהמשפחה גדלה אבל המצב הכלכלי לא מאפשר לעבור לדירה גדולה יותר או שההורים אוהבים את מקום המגורים שלהם ולא רוצים להחליף. הפיתרון הוא במקרים רבים שבירת קירות ושינוי מבנה הדירה כך שיתאים למשפחה גדולה יותר. קירות גבס מאפשרות את ביצוע העבודות האלה בקלות יחסית, בתוך זמן לא ארוך ובעלות נמוכה באופן יחסי. התוצאה היא בדרך כלל חדר אחד נוסף בדירה, מה שמאפשר לכל אחד מבני המשפחה את המרחב והפרטיות שלו. כמובן עבודות גבס איכותיות מעלות באופן משמעותי את מחיר הדירה.

גבס הוא חומר שהשימושים בו רבים. אם בחלק הקודם דיברנו על פרקטיקה כעת נדבר על אסתטיקה, ומדהים אילו תוצאות אפשר להשיג בעזרת עבודות גבס.


הנמכת תקרות:

גבס, כפי שכבר נאמר, הוא חומר שקל מאד לעבוד איתו: הוא קל לעיבוד, קל לטיפול וקל להרכבה. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ניתן לעצב תקרות כך שייראו בדיוק כפי שהלקוחות מבקשים. תקרה יכולה להיראות כמו תקרה של ארמון פאר יוקרתי או כמו תקרה של כנסייה. למעשה, בעזרת עבודות גבס ניתן ליצור חיקוי מדויק ומוקטן של משהו שבעל הבית רוצה אותו.


עיצוב חדרי הבית:

לפני כמה עשרות שנים מי שהיה רוצה בית בעיצוב יוקרתי – היה צריך לעבור לבית יוקרתי. כיום אין צורך לעבור לארמון, בעזרת יציקות גבס אפשר לעצב את סלון הבית בצורה של אולם נשפים עם תקרה מפוארת, עמודים יוקרתיים הנמצאים בלב אולמות הפאר ועוד עיצובים.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח