עיצובים בגבס | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
עיצובים בגבס
תיאור

עיצובים בגבס

גבס משמש לבנייה ועיצובים בחלל הפנים והחוץ כי הוא מבודד היטב טמפרטורה ורעש. קבלן שיפוצים מיומן ומקצועי יכול להשיג עם הגבס פתרונות עיצוב מעולים, בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות ותוך חיסכון בזמן ובכסף. לחילופין, ניתן לבצע עם הגבס עבודות מיוחדות וכך לחסוך עלויות גבוהות יותר של שיפוץ כללי. הדגש הוא בכל מקרה על ביצוע העיצובים בליווי קבלן שיפוצים מנוסה עם צוות מוביל.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

מה אפשר לעצב עם גבס?


יש כמה עיצובים בגבס שזוכים להצלחה מרשימה בגלל השילוב בין יתרונות פונקציונאליים ודקורטיביים. קודם כל, קבלן שיפוצים מיומן יכול להשתמש בגבס על מנת לעצב קרניזים. הקריז משמש כסוג של קורה שממוקמת בין הקיר לתקרה, ועליה אפשר לשתול גופי תאורה או להסתיר חוטי חשמל. הקרניזים עצמם מעוצבים בגבס כי הם מגיעים במגוון צורות ובהן קרניז מעוגל, קרניז מדרגה ועוד. כמו כן, אפשר להשתמש בגבס כדי לעצב קרניזים שמשמשים כסוג של מסגרת.

מלבד קרניזים, קבלן שיפוצים מנוסה יכול להשתמש בגבס כדי לבנות תקרות מעוצבות. כאן מדובר בהנמכת תקרה שנדרשת כאשר יש צורך בחיפוי התקרה הקיימת, או לחילופין לצרכים אסתטיים ובהם יצירת אווירה חמימה בחדרים מסוימים. במידה ובוחרים לבנות תקרות גבס מעוצבות ליצירת אוויר, חשוב להשאיר מקום לגופי תאורה מתאימים.

הנמכת תקרה כחלק מפרויקט שיפוצים מתבצעת על ידי הרכבת קונסטרוקציה על התקרה הקיימת ולאחר מכן חיבור לוח גבס חדש. כפי שאפשר להבין, זו פעולה שמחייבת מעורבות של קבלן שיפוצים אמין ונעים. התפקיד של קבלן השיפוצים הוא בין היתר לשתף פעולה עם הלקוח ולוודא שהעיצוב בגבס מתבצע בדיוק לפי הציפיות שלו.

לקוחות עם חזון ספציפי לגבי עיצובים בגבס יכולים לערב קבלן שיפוצים ולהשתמש בניסיון שלו כדי לשאוב השראה מפרויקטים קודמים. ההשראה חשובה לפני העיצוב, היות והגבס עצמו הוא חומר נוח וקל לעבודה. בפועל, שום דבר לא אמור להגביל את הלקוחות לגבי סגנון העיצוב והפיכת החזון למציאות.

הבדלים בין סוגי גבס


ההיבט הפרקטי של עיצובים בגבס מחייב קבלן שיפוצים לבחור את לוח הגבס המתאים ביותר עבור הפרויקט. לוח גבס ורוד למשל הוא לוח חסין אש שמכיל חומרים מעכבי בעירה. כתוצאה מכך, העיצובים בלוח גבס ורוד יכולים להתאים למשרדים ולמטבחים. השימוש בלוח גבס ורוד נפוץ בעיצוב מטבחים ומשרדים כי הוא בטיחותי ונגיש ובגלל שניתן להשיג איתו מראה מיוחד בהשקעה כספית נמוכה.

לשם השוואה, לוח גבס רגיל מגיע בצבע חום בהיר ולוח גבס עמיד בפני רטיבות הוא בצבע ירוק. את לוח הגבס בפני רטיבות אפשר לשלב בחדרי שירות, בחדרי מקלחת ובשירותים ולעיתים גם במחסנים או במקומות עבודה רלוונטיים. כמו כן, יש אפשרות לבצע עיצובים עם לוח גבס כחול בעל חוזק משופר או בלוח גבס משולב סיבי זכוכית לשם עמידות גבוהה יותר בפני אש והתלקחות.

קל לבנות בגבס והגמישות היא שהופך את הלוחות הללו לפתרון יעיל עבור עיצוב מחדש בחלל הפנים. בעזרת הגבס ניתן להשיג צורות תקרה שונות, לגוון את המראה של הקרניזים הרגילים ולייצר שינוי דרמטי בכל אזור פנוי בבית או במשרד. בנוסף לכך, האלמנטים הדקורטיביים נראים כמו חלק מהתשתית הבסיסית בזכות עבודות צבע המבוצעות במקצועיות - והם יכולים להשתלב נהדר גם עם בריקים לסלון.

בסופו של דבר, הבחירה בלוח גבס מסוים צריכה להיות פונקציה של צרכי הלקוחות. במידה והלקוחות עצמם לא מכירים את ההבדלים בין לוחות הגבס או לא יודעים באיזה מהם כדאי להשתמש על מנת לעצב את חלל הפנים או החוץ, ניתן להתייעץ עם קבלן שיפוצים. התייעצות מוקדמת עם קבלן שיפוצים תחסוך מאמץ לכל הגורמים המעורבים ותבטיח עיצובים ברמה גבוהה ומרשימה.

שילוב לוחות גבס בעיצוב הקיים


אחד היתרונות של עיצובים בגבס הוא שאפשר לשלב אותם בתוך חלל הפנים הקיים. המשמעות היא שלא צריך לשבור קירות, להרים ריצוף או להיכנס לתהליך שיפוץ מאסיבי על מנת לרענן את חלל הפנים עם לוחות גבס מיוחדים. בעזרת משחק תלת ממדי עם לוחות גבס יכול קבלן שיפוצים מיומן ליצור נישות, מדפים ואלמנטים דקורטיביים. הנישות והמדפים חוסכים מקום בבתים פרטיים ובמשרדים, בעוד האלמנטים הדקורטיביים אחראיים על המראה ועל האווירה.

כמו כן, רצוי לשלב נישות בקירות גבס כדי להשתמש בהן למיקום גופי תאורה פנימיים. גופי התאורה הנפוצים ביותר שנהוג למקם בתוך נישות גבס או בתקרה מונמכת הם כמובן ספוטים, אך יש עוד כמה סוגים של פתרונות תאורה מיוחדים. הסוד הוא בכל מקרה לנצל מצד אחד את העבודה הנוחה והגמישה עם הגבס, אך מצד שני לעצב אותו באופן שיתרום להסתרת חוטי החשמל והחלק האחורי של גופי התאורה עצמם.

מה הקשר בין בידוד ולוחות גבס?


לוחות גבס מוכיחים את יעילותם בטווח הארוך בזכות העמידות הגבוהה ויכולת הבידוד והפחתת הרעשים. עיצובים שנעשים עם לוחות גבס חזקים, עמידים ואיכותיים מבטיחים בידוד אקוסטי אופטימאלי ושיפור באיכות החיים עבור עובדי משרדים או משפחות עם ילדים.

התנאי לבידוד יעיל עם לוחות גבס הוא העסקת קבלן שיפוצים שמשתמש בטכניקות עבודה מקצועיות, בחומרי בידוד אפקטיביים ובשכבה דו קרומית. למעשה, שילוב בין הטכניקות המתקדמות מאפשר להגיע לרמת בידוד והפחתת רעשים שתהיה טובה יותר מזו של קיר בטון ובלוקים רגיל. במקביל, התייעצות עם קבלן שיפוצים מנוסה הכרחית כי הוא יכול לבחור עבור עבודות העיצוב לוחות גבס חדישים ובעלי ספיגת רעשים מוגברת.

אצל מישה הרצף ישמחו לגייס עבורך מעל 19 שנות ניסיון בעבודות שיפוצים. אנו מחכים לך עם קטלוג מפואר של עיצובים בגבס ובטוחים שנוכל להרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת. רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגינו מחכים לך במספר 054-4416876 לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח