שליכט צבעוני | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
תיאור

שליכט צבעוני

שליכט הוא החומר החשוב ביותר בעבודות גמר כי הוא מיושם בשלב האחרון של בניית קירות ועבודות שיפוצים. בניגוד לטיח שמשמש ליצירת שכבת ביניים בין הקיר לבין שכבת הגמר, השליכט מהווה בעצמו את שכבת הגמר ותפקידו לתת לקיר או לתקרה את המראה הסופי. במקביל, השליכט גם משמש כשכבת הגנה נוספת ותפקידו לצפות את הקיר כדי להבטיח הגנה מרטיבות.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

במילים אחרות, שליכט משלב בין יתרונות דקורטיביים ופרקטיים והוא נמצא בשימוש נרחב של קבלני שיפוצים ובניין. עם זאת, קבלן שיפוצים מנוסה עם המלצות מוכחות יכול להציע ללקוחותיו להשתמש בשליכט צבעוני. זהו מוצר שמשנה בצורה דרמטית את האופי של עבודות גמר ויש לו יתרונות כלכליים ואסתטיים רבים.

מהו שליכט אקרילי ומינרלי?


שליכט צבעוני הוא בדרך כלל שליכט אקרילי ובעל עמידות גבוהה לתנאי האקלים בישראל. בעזרת שליכט אקרילי מן הסוג הזה ניתן לגשר על סדקים נימיים בעומק של עד 1 מ"מ, לשמור על אחידות הגוון בקיר או בתקרה ולהגן מפני חדירות רטיבות אל תוך חלל הפנים. בתוך כך, את השליכט האקרילי ניתן להשיג במגוון רחב של צבעים.

לשם השוואה, שליכט מינרלי מבוסס על חומרים טבעיים. את השליכט הזה ניתן להשיג בגוונים מוגבלים יחסית, אך היתרון שלו הוא הקטנת כליאת האדים בתוך הבית והתאמה לשימוש פנימי וחיצוני כאחד. כמו כן, אפשר להתייעץ עם קבלן שיפוצים מוסמך כדי לברר האם יש טעם לשלב אותו בחדרי מקלחת ושירותים למניעת התפתחות עובש ופטריות.

מה עושים עם שליכט?


יש הרבה סיבות לבחור שליכט צבעוני ולהשתמש בשירותי קבלן שיפוצים מוסמך על מנת לשלב אותו בחלל הפנים של הבית או המשרד. קודם כל, השליכט מאפשר להכניס את חומרי הגמר החיצוניים אל תוך הבית ולרענן את המראה המסורתי. בעזרת השליכט ניתן להשיג סגנון עיצוב תעשייתי, מודרני והייטקיסטי וזאת מבלי לוותר על עמידות, חוזק ואיכות. השליכט הוא מהחומרים היחידים שמאפשרים התאמה לסגנונות עיצוביים שונים ורק צריך לשאוב השראה מפרויקטים קודמים של קבלן שיפוצים מיומן כדי לבחור ביניהם.

שנית, השליכט יוצר מראה מיוחד בעלות נמוכה. המחיר של השליכט זהה לעלות הממוצעת של חומרי גמר אחרים והוא בכל מקרה משתלם מאוד בהשוואה לאלטרנטיבות. בין היתר, אפשר להקדיש חלק ממסגרת התקציב לטובת עבודות גבס בסלון ולהקדיש את כל השאר לשליכט במבואת הכניסה, בחדרי השינה או במטבח. זהו שילוב קלאסי בין יתרונות חומרי הגלם השונים והוא עולה בקנה אחד עם מסגרת התקציב של רוב הלקוחות הפרטיים והעסקיים.

נכון להיום שליכט צבעוני משמש לשיפוץ משרדים לא פחות מאשר לדירות ולבתים. בעזרת שליכט ניתן לחסוך בהוצאות על עבודות צבע במשרדים ולרענן את מראה חלל הפנים שלהם להגברת המוטיבציה של העובדים. למעשה, התוצאות המיידיות של השליכט והעובדה שמדובר בהוצאה מוכרת הופכת אותו לפתרון יעיל עבור בעלי משרדים, חברות וארגונים בכל רחבי הארץ.

בכל מקרה, חשוב שקבלן שיפוצים עם ניסיון של כמה עשרות שנים לפחות ימליץ על הדרך הנכונה לשלב שליכט צבעוני בחלל הפנים או החוץ של הבית. בעוד הלקוחות עצמם מתייחסים להיבט הדקורטיבי, התפקיד של קבלן שיפוצים הוא לבדוק את האופן שבו השליכט משפיע על עמידות המבנה. לקבלן שיפוצים מיומן יש את הידע הנדרש בשביל להשוות בין סוגי שליכט ומעורבות שלו בשלב מוקדם של הפרויקט תחסוך זמן וכסף.

בחירת קבלן שיפוצים לעבודות שליכט


קבלן השיפוצים היחיד שמסוגל ליישם שכבות עדינות ואחידות של שליכט צבעוני הוא זה שמכיר את התחום מקרוב. היכרות עם התחום תאפשר לקבלן להכין את הקירות או התקרה לקראת יישום השליכט, לבצע את ההתאמות הנדרשות מבחינת הסרת פרופילים ופאנלים וגם להמליץ על הצבעים המתאימים לשילוב בחלל הפנים והחוץ. כמו כן, קבלן שיפוצים עם ניסיון יסביר ללקוח על הבדלים בין סוגי שליכט ויעזור לו לבחור את המוצר שמתאים לאופי השימוש.

באופן עקרוני, כל אחד יכול לקנות שליכט בחנות לחומרי בניין ולנסות למרוח אותו על הקיר כשכבת גמר. בפועל זו משימה קשה שדורשת ניסיון ומיומנות, כי צריך ליישם את החומר על הקיר בצורה אחידה ולאחר מכן למרוח, להחליק ולפזר אותו. לפיכך, המשימה נחשבת קשה לאור העובדה שהשליכט אמור להציע איטום וחיפוי מלא של הקיר והתקרה – ולא רק מראה אלגנטי ומרשים.

חוץ מזה, בעבודות גמר אין מקום לפשרות כי יישום לא אחיד של שכבת השליכט עלולה לגרום לחדירת מים ולחות ולהרס של המבנה. עבודות הגמר הן חלק בלתי נפרד מהשיפוץ ויש לדאוג לבצע אותן ברמה גבוהה. אחרי שמבצעים את עבודות הגמר נהנים מראש שקט לזמן ארוך, מהשבחה בערך הנכס ומהגנה טוטאלית מפני פגעי מזג האוויר ותנאי האקלים בישראל.

שליכט מיישמים רק עם קבלן שיפוצים מנוסה


קבלן שיפוצים עם התמחות בריצוף וחיפוי קירות ידאג לנצל את יתרונות השליכט כחומר שמגן על המבנה. בשביל לעשות זאת צריך להקפיד ליישם את השליכט באופן שונה מצבע רגיל, להפעיל כלים שונים ולהביא לידי ביטוי שנים של צבירת מיומנות וניסיון. כמו כן, קבלן השיפוצים יכול להסביר ללקוחות הקצה מתי משתלם למרוח את הטיח כשכבת ביניים בין הקיר לבין שכבת הגמר ומתי עדיף להשתמש בשליכט כשכבה האחרונה ולגימור הדקורטיבי.

מישה הרצף גאה להעמיד לרשותך 19 שנות ניסיון בכל סוגי עבודות השיפוצים. עם התמחות בחיפוי קירות, ריצוף וצביעה נוכל להפוך את חלל הפנים שלך למקום מעורר השראה. כל אחד מנציגי מישה הרצף ישמח לעמוד לצדך בתכנון הפרויקט ולהראות לך את מגוון פתרונות הצבע והשליכט שבסל השירותים. אנו מחכים לפנייתך עכשיו במספר הטלפון 054-4416876 ומציעים עבורך גם עבודות שליכט צבעוני במחיר משתלם.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח