עבודות צבע | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
עבודות צבע
תיאור

עבודות צבע

הקירות שלנו מתלכלכים, הצבע דוהה והם נשחקים לאורך הזמן. גם אם הצבע עמיד ואיכותי, שום דבר אינו עומד בנזקי הזמן, גם לא הקירות שלנו. הדהייה הזו משפיעה על הבית כולו, על האווירה בו ועל הארגיה שנמצאת בבית. צביעה של קירות הבית באופן תדיר שומרת על רעננות הבית, תומכת בעיצוב המקורי שלו ומעניקה תחושת התחדשות חיונית.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

התדירות המומלצת של עבודות צבע היא צביעה שנתית, במיוחד אם מדובר על תחזוקה בלבד.

עבודות צבע מיוחדות

צבע סטנדרטית תעניק גוון אחיד לקירות שנצבעים ומדובר על פרוייקט של יום אחד בממוצע, גם כאשר מדובר על חללים גדולים. לצד עבודות הצבע השגרתיות תוכלו להפיק הרבה יותר מהקירות שלכם באמצעות עבודות צבע דקורטיביות. טכניקות הצביעה השתפרו פלאים בשנים האחרונות והתוצאות שמתקבלות עוצרות נשימה ממש.

אם אתם מתכוונים לצבוע את הבית, למה שלא תגדילו ותעניקו גם מימד של עיצוב לתוצאה? היועצים שלנו יציגו בפניכם את האפשרויות השונות, בהתאם כמובן לעיצוב הקיים ולהעדפות שלכם.

__readMore__
צביעה מחדש של קירות הפנים והחוץ היא השיטה היעילה ביותר לשפץ את הנכס. צביעה מתאימה לבתים פרטיים ודירות בבנייני מגורים משותפים, למשרדים וחללי עבודה, למחסנים ומרכזי קניות ועוד. בנוסף לכך, יש ספקטרום רחב מאוד של גוונים שמתוכם ניתן לבחור את הצבע המושלם ואחת לתקופה מסוימת ניתן להשתמש בו שוב כדי לרענן את האווירה.

הדגש העיקרי בעבודות צבע צריך להיות על הזמנת קבלן שיפוצים מנוסה ומיומן. למרות שעל פניו כל אחד יכול לבצע קירות בבית ובמשרד, בפועל נדרשת מקצועיות מסוימת שתבטיח אחידות ומראה חלק ונקי. כמו כן, קבלן שיפוצים יכול לזהות תוך כדי הפרויקט את הצורך בתיקונים ולרכז תחת קורת גג אחת שירותים נלווים ומשתלמים.

הבדלים בין סוגי עבודות


כל עבודה שקשורה לצבע, חיפוי וחידוש קירות הפנים או החוץ היא בעלת מאפיינים אחרים. הדרך הכי טובה לבצע עבודות מן הסוג הזה היא להזמין קבלן שיפוצים מיומן שמרכז שירותים שונים תחת קורת גג אחת. בעזרת ריכוז שירותי השיפוצים ניתן להפיק ערך מוסף מהצביעה ולהבטיח שהתוצאה הסופית תתאים לחזון המקורי.

כך למשל עבודות צבע רגילות מתבצעות עם חומר רגיל, בעוד שליכט צבעוני מחייב שימוש בחומר שמיועד לאיטום ובידוד. השליכט הוא לרוב חומר אקרילי שמאפשר לצפות קירות פנים וחוץ ולטובת הוספת שכבה למבנה. בניגוד לצבע רגיל, השליכט מספק עמידות מסוימת בפני נזקי מזג האוויר והגנה על המבנה מבחוץ.

קבלן שיפוצים מיומן יכול לשלב עבור הלקוח בין סוגים שונים של עבודות ולאפשר לו לנצל את היתרונות הדקורטיביים של הצבע ואת היתרונות הפרקטיים של השליכט. בעזרת שילוב בין שליכט וצבע אפשר להשיג השפעה עיצובית ברורה בעלות זניחה, להגביר עמידות בפני נזקי שמש ופערי טמפרטורות ולהשביח את הנכס. כמו כן, את שכבת השליכט עם או בלי הצבע ניתן ליישם על כל סוגי הקירות – לרבות בטון מוחלק.

למה להשתמש בצבע במשרד?


לקוחות פרטיים מנצלים את היתרונות של עבודות צבע בבית הפרטי כדי לשפץ אותו בהשקעה כספית קטנה. במקביל, ללקוחות עסקיים יש שיקולים אחרים ובהם חיסכון בזמן. במילים אחרות, בעלי משרדים יודעים שכל שיפוץ ארוך פוגע בתפוקה של העובדים וביכולת לקבל לקוחות. כתוצאה מכך, בעלי משרדים מעניקים עדיפות לעבודות צבע והם מזהים את הערך המוסף שלהן.

צביעה מחדש של המשרד אחת לכמה שנים תשנה בצורה דרמטית את המראה ואת האווירה בחלל הפנים. בעזרת הצביעה אפשר למתג מחדש את המשרד, ליצור מראה שמתאים ללוגו ולמוצר או לשלב מסרים שיווקיים שמניעים לקוחות לפעולה. במקביל, הצביעה עצמה מגבירה את המוטיבציה של העובדים והיא גורמת להם להרגיש מחויבות גבוהה יותר עבור המשרד. עובדים בכל תחום מעדיפים להגיע למשרד נקי, צבוע ורענן ובו הם ירגישו בנוח למלא את המשימות שלהם.

כדאי לבעלי משרדים להשתמש בצבע על מנת לרענן את מראה חלל הפנים גם כי מדובר בהוצאה מוכרת. בעלי משרדים יכולים לבחור האם לפנות לקבלן שיפוצים על מנת לשלב את הצביעה עם הרכבת בריקים, או להסתפק בחיפוי קירות פנים מסוימים בלבד. בסופו של דבר, שיתוף הפעולה בין בעלי המשרד לבין קבלן השיפוצים יקבע את תוצאת הפרויקט ואת האווירה בחלל הפנים לעוד המון שנים קדימה.

טיפים לבחירת הצבע המושלם


צבע שמתאים לחלל הפנים צריך להתכתב עם הסגנון העיצובי הקיים ועם גודל החלל. גוונים בהירים למשל מתאימים לסלון ולחדרים פתוחים ומרווחים, בעוד צבעים כהים מועדפים בחדרי שינה, במטבח ובשירותים. כמו כן, אפשר לשלב בין גוונים שונים על גבי אותו קיר אך במקרים כאלה צריך לוודא שהם משלימים זה את זה ולא יוצרים סתירה.

עוד טיפ חשוב לבחירת הצבע המושלם הוא לבדוק את המפרט המלא שלו. המפרט של הצבע מגלה עד כמה הוא עמיד בפני בלאי ושחיקה, איך מנקים ממנו כתמים ומה עושים בשביל לחדש אותו אחת לתקופה מסוימת. במידה ולא בטוחים כיצד להשוות בין סוגי צבעים לפי המפרט הטכני, אפשר להתייעץ עם קבלן שיפוצים אמין שיש עליו המלצות אובייקטיביות.

מומלץ לבחור את הצבע גם לפי סוג הקיר והמקום שבו הוא נמצא: קירות או תקרה שחשופים לשמש, ללחות ולרטיבות חייבים לעבור צבע עם שכבה שכוללת הגנה מפני עובש ופטריות. לעומת זאת, קירות מוגנים או קירות גבס שתפקידם דקורטיבי בלבד יכולים לעבור צביעה שבה הצבע נבחר משיקולים של אסתטיקה ועיצוב.

משתלם לצבוע עם קבלן שיפוצים


עבודות צבע מספקות את התמורה המשתלמת ביותר למחיר. הן לא דורשות הכנה מיוחדת, אין צורך לשבור את הקיר בשבילן ואפשר לבצע אותן בלי קשר לשיפוצים אחרים. לחילופין, ניתן להשתמש ביתרונות של הצבעים החדשים על מנת לבצע עבודות גמר בדירות חדשות או בשדרוג נכסים ישנים. בכל מקרה משתלם יותר לצבוע את הקירות מאשר לבנות אותם מחדש ואפשר להתייעץ עם קבלן שיפוצים לגבי יתרונות נוספים.

מבחינה כלכלית, עדיף להזמין קבלן שיפוצים לעבודות שקשורות לצבע ולחסוך את הזמן הכרוך בניסיון לבצע אותן באופן עצמאי. קבלן שיפוצים שמתמחה בעבודות מן הסוג הזה ימנע מהלקוח דאגות מיותרות וידאג ליישם שכבת צבע אחידה ומלאה. בשורה התחתונה, בעבודות עם צבע אין תחליף למיומנות וניסיון.

מישה הרצף הוא קבלן שיפוצים עם ניסיון של מעל 19 שנה וצוות מוביל שמתמחה בכל סוגי השיפוצים. אנו מבינים מה חשוב לך בתהליך שיפוץ משרדים או בתים ומעמידים לרשותך כלים מובילים שיבטיחו תוצאות מעולות. מטרתנו היא לספק עבורך שירותי שיפוצים בהתראה קצרה, לחסוך לך זמן וכסף ולהגשים עבורך כל דרישה. נשמח לעמוד לרשותך במספר הטלפון 054-4416876 עם פרטים נוספים ולהרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת על עבודות צבע מכל סוג.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח