אבן משתלבת | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
תיאור

אבן משתלבת

ריצוף הוא מלאכה גאונית שמאפשרת לנו לצייר את העולם בצורות מעניינות. בחירת ריצוף לבית, לחצר או לשטח ציבורי מכתיבה השקפת עולם ומייצרת אוירה. זו ככל הנראה הסיבה שבגללה אם נביט סביב נגלה שכיום במרבית המשטחים הציבוריים, כולל פארקים, גני ילדים, גינות משחק ואפילו בגינות בתים נראה סגנון ריצוף שכולל שימוש באבן משתלבת. אבן משתלבת היא סגנון ריצוף שמתכתב עם שיטת ריצוף עתיקה שכללה בעצם ריצוף בעזרת אבנים.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

סוגי עבודות אבן משתלבת


בשונה מהערים הקולוניאליות ברחבי העולם, האבן המשתלבת היא אבן שנחתכה בצורה מדויקת והיא בנויה כך שבעזרת ריצוף נכון ומקצועי היא מייצרת משטח חלק ונוח. זה יכול להיות משטח למשחק, לטיול, משטח לריצה או פשוט חלל יפה שנעים להסתובב בו. אבן משתלבת היא בטיחותית בעיקר מפני שהיא מונעת החלקה ולכן נראה אותה יותר ויותר באזורים שבהם יש בריכות ומקומות רטובים. ישנם סוגים שונים של אבנים משתלבות, שהרכבתן מעט שונה, החל מפשוטות ביותר וכלה במסובכות יותר שיוצרות דוגמה מעניינת.

ביצוע של עבודות אבן משתלבת


אבנים משתלבות יכולות להיות בצבע אחיד או יכולות לשלב שני צבעים ואפילו יותר, הכל על פי בקשת הלקוח. בריצוף על ידי אבן משתלבת חשב במיוחד להקפיד על ריצוף מקצועי ואחיד כך שלא יהיו בורות, שקעים או גבעות שיצרו תוצאה מכוערת ובעיקר לא בטיחותית. הרכבת אבן משתלבת אינה דבר מורכב בתנאי שמדובר באיש מקצוע שיודע כיצד לעשות זאת. בבחירת קבלם לביצוע עבודה עם אבן משתלבת וודאו שאתם בוחרים קבלן מנוסה ומקצועי לתחום זה.

התעסקות של מישה בעבודות אבן משתלבת


מישה הרצף הוא קבלן בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום השיפוצים והריצוף. ברותו ידע וניסיון שמאפשרים לו להכשיר דורות של רצפים מקצועיים. בזכות הניסיון והידע המקצועי וגם הציוד המקצועי שברשותו מצליח מישה להתאים לכל לקוח את סוג הריצוף המתאים עבורו על פי התקציב, הדרישות, סוג החלל וההעדפה האישית. ריצוף באבן משתלבת נעשה על ידי מישה הרצף בצורה מקצועית ומסודרת כך שהתוצאה שתקבלו היא תוצאה מושלמת של משטח יפה ונקי ללא בליטות וללא שקעים.

שלבי עבודה


מבחינת שלבי העבודה של עבודות אבן משתלבת התהליך מתחיל עם פיזור שכבת חול מהודקת לקרקע שעליה יש להניח את האבנים. מעל האבנים נפזר שכבת חול נוספת שאותה יש להדק על ידי מכבש ידני שיגרום לכך שהחול שפוזר מעל לאבנים יחלחל פנימה אל הרווחים בין האבנים, מה שיהפוך את המבנה כולו ליציב במיוחד ועמיד לאורך שנים ארוכות. כדי למנוע התפתחות של קיני נמלים בין האבנים יש לרסס את המשטח מעת לעת.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח