עבודות שיפוץ | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
עבודות שיפוץ
תיאור

עבודות שיפוץ

מישה הרצף מתמחה בעבודות שיפוץ מגוונות ומזמין אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. הצוות המקצועי שלנו יכול לקחת אחריות מלאה על העבודה שלך, לחסוך עבורך את ההתרוצצות בין קבלנים ולרכז עבורך עבודות ריצוף, גבס, צבע, חיפוי קירות, בניית מדרגות ועוד. אנו נגיע בהתראה קצרה על מנת להבחין בליקויים הקיימים, אך נעדכן אותך בזמן אמת לגבי משך הפרויקט וההוצאות הצפויות. איתנו יהיה לך קל יותר לעבור את התהליך המאתגר של השיפוץ במהירות וכדאי לך ליצור קשר עם נציגינו עוד היום.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

התחייבות ללוחות זמנים

הצוות של מישה הרצף מתחייב עבורך לעמידה בלוח זמנים. דייקנות, אמינות ועמידה בלוח הזמנים הם בדיוק מה שהשיפוץ שלך צריך בשביל להישאר בתוך מסגרת התקציב שקבעת. אם עד היום חששת משיפוץ כללי בגלל עיכובים מיותרים, הגיע הזמן לעבור לדור הבא של עבודות שיפוץ ולהזמין את נציגינו לקבלת הצעת מחיר מסודרת.

__readMore__

שימוש בחומרים בעלי תו תקן

מישה רצף מקפיד על שימוש בחומרים בעלי תו תקן בשביל הביטחון שלך ושל המשפחה. חומרים בעלי תו תקן נבחרים על ידינו באופן ספציפי בהתאם למאפייני הפרויקט, כך שיתאפשר לך ליהנות מהם לאורך זמן. כמו כן, מישה הרצף יעדכן אותך לגבי המפרט המלא של החומרים ויבצע עבורך את עבודות השיפוץ בהתאם לתקן המקובל בענף – בארץ ובעולם כאחד.

עבודה מול מעצבי פנים

יש לך חזון מיוחד לגבי השיפוץ וברצונך לערב מעצבי פנים כדי שיביעו את חוות דעתם? עם הצוות המקצועי שלנו - הנכס שלך נמצא תחת פיקוח ובקרה. אנו נדאג שהעבודה מול מעצבי הפנים תתבצע בצורה יעילה ונחסוך עבורך חריגות מפתיעות מהתקציב. במקביל, אנו נוכל לתאם בשבילך את העבודה מול מעצבי פנים ולבצע הרכבת בריקים או עבודות עם נישות גבס בחלל הפנים.

ייעוץ וליווי מהרגע הראשון

סל השירותים שלנו מתאפיין, בין היתר, בליווי וייעוץ מהרגע הראשון ולכל לקוח. אנו מבינים את הקושי והדאגות הכרוכים בשיפוץ מאסיבי, לכן מעמידים לרשותך אנשי צוות מיומנים ומנוסים. הייעוץ יעזור לך להירגע, יבהיר בפניך את שלבי הפרויקט ויסייע במעקב אחר העמידה בלוח זמנים. נוסף על כך, שיחת הייעוץ הראשונה עם הנציגים של מישה הרצף היא ללא עלות או התחייבות מצדך.

שיפוצים ותיקונים בחלל הפנים והחוץ

סל השירותים של מישה רצף כולל עבורך שיפוצים ותיקונים בחלל הפנים והחוץ. זה אומר שבמקום לפזר את הפרויקט אצל כמה קבלנים, כל מה שעליך לעשות הוא לפנות לצוות המקצועי שלנו ולקבל הצעת מחיר מסודרת, ההולמת את שאיפותיך ואת התקציב שלך. אנו נבצע את השיפוצים ואת התיקונים באופן שעולה בקנה אחד עם החזון העיצובי שלך ונדאג שהפרויקט יסתיים בזמן שנקבע מראש.

עבודות שיפוץ בראש שקט בשבילך

ההחלטה על שיפוץ כרוכה מבחינתך בהוצאה כספית לא מבוטלת ובהמון דאגות. הצוות של מישה הרצף מאפשר לך להיפטר מהחששות האלה ולהעביר את האחריות לידיים של אנשי מקצוע מנוסים. הניסיון שלנו מוכיח מעל לכל ספק את שביעות הרצון של הלקוחות, את המיומנות הגבוהה בעבודות שיפוצים ואת הערך המוסף. מבחינתנו, הדרישות שלך הן חלק בלתי נפרד מהעבודה ורק אחרי שנקבל את אישורך המלא נכריז על סיום הפרויקט.

זמינות לכל שאלה והערה

ברור לנו שעבודות שיפוצים כרוכות מטבע הדברים בשינויים והתאמות בזמן אמת. לפיכך, אנו כבר עכשיו מעמידים לרשותך אנשי צוות מובילים שיסבירו לך במה כרוך הפרויקט וכמה זה יעלה. שירותי הייעוץ שלנו ניתנים ללא כל התחייבות או תשלום מצדך וזאת על מנת שיתאפשר לך להרגיש טוב יותר. מעבר לכך, אנו מתחייבים לזמינות מלאה עבורך לכל שאלה והערה גם במהלך הפרויקט עצמו. כמו כן, אנו מאמינים בשקיפות מול הלקוחות וכך חוסכים עבורך דאגות מיותרות.

יחס אישי לכל חדר

עבודות שיפוץ בבתים פרטיים מבוצעות אצל מישה הרצף תוך דאגה לאינטרסים ולנכס שלך. אנו מבינים את הרגישות הגבוהה שבשיפוץ בין חללי הבית, לכן מעניקים יחס נפרד ואישי לכל חדר. בפועל, המשמעות היא שנבנה עבורך הצעת מחיר אקסקלוסיבית לשיפוץ המטבח ונתייחס בהתאם לשיפוץ הסלון. במידת הצורך גם נוכל להמליץ עבורך על עבודות מיוחדות בשיפוץ חדרי שינה, חדרי אמבטיה ועליית גג או לתאם בשבילך בניית מדרגות בחצר ובגינה.

עבודות שיפוץ גם בסקטור המסחרי

בעלי עסקים, חנויות, משרדים ונציגים של המגזר הציבורי מוזמנים לפנות לצוות המקצועי והמיומן שלנו על מנת לקבל הצעת מחיר מיוחדת על עבודות שיפוץ. אנו מבצעים את העבודות גם בסקטור המסחרי והעסקי ומתחייבים לרמה בלתי מתפשרת של איכות ומקצועיות. בין היתר, אצלנו משתמשים בחומרים מעולים על מנת לעמוד בסטנדרטים של לקוחות מסחריים והפרויקטים שלנו מוכיחים שמדובר בהחלטה נבונה.

סוגי שיפוצים ללקוחות עסקיים

כל לקוח עסקי מוזמן להתייעץ עם הצוות של מישה הרצף בשביל לתאם עבודות שיפוצים מיוחדות. ראשית, אנו יכולים לבצע שיפוץ משרדים בתוך זמן קצר ונדאג לתכנן את הפרויקט כך שהלקוחות לא ייפגעו. לחילופין, נתאם עבורך שיפוץ מסעדות ובתי קפה ונדאג שיהיה לך קל יותר לקבל את רישיון העסק ואת אישורי הרשויות. כמו כן, הניסיון שלנו מאפשר שיפוץ מוסדות ומפעלים בכל הענפים במשק ולך רק נותר ליצור קשר עם הנציגים שלנו - בשביל להכיר אותנו טוב יותר.

עבודות שיפוץ שמתאימות לשאיפות שלך

קהל יעד פרטי או מסחרי נהנה כבר זמן רב מעבודות השיפוץ של מישה הרצף. אנו גאים להוביל את ענף השיפוצים ועבודות הבנייה המיוחדות בישראל ומעמידים לרשותך גלריית תמונות שמהן אפשר לשאוב השראה. במידה ויש לך שאלות מיוחדות, נשמח לעמוד לרשותך עם תשובות בהתאמה אישית ויחס מכל הלב. אנו מחכים לפנייתך במספר 054-4416876 ויכולים להתחיל עם עבודות שיפוץ בהקדם.

עבודות צבע, חיפוי קירות, עבודות גבס וכו' ניתן לשייך תחת עבודות שיפוץ. שיפוץ הוא חלק מתחזוקה של מקום, בין אם הוא היה בשימוש שלנו קודם ועל אחת כמה וכמה אם אנחנו נכנסים לחלל חדש שבעבר היה בשימושם של אנשים אחרים. 

לעבודות שיפוץ יש שתי מטרות מרכזיות, כאשר בעוד הראשונה היא תחזוקה ושימור, השניה היא שינוי. בדרך כלל שיפוץ שמטרתו תחזוקה מתבצע לאחר התיישנות והיווצרותו של בלאי, מה שלא מחייב במקרים שבהם סתם רוצים לשנות את מראה החלל. בעת ביצוע עבודות שיפוץ יש לקחת בחשבון את ההבחנה בין תיקון לבין עיצוב החלל שכן שיפוץ בסיסי לא בהכרח יענה על דרישות העיצוב שלכם.


שיפוץ משרדים

שיפוץ משרדים

משרד הוא כידוע חלל עבודה ובו אמורים להשתמש על מנת לייצר תשואה עבור המעסיק. עם זאת, למשרד יש עוד המון תפקידים כי אליו הלקוחות מגיעים ובו העובדים נפגשים עם ספקים. מעבר לכך, לבעלי משרדים אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. המשרד קובע לעיתים קרובות את המוניטין של העסק והוא משפיע על היכולת שלו לבלוט מול המתחרים. כתוצאה מהאמור לעיל, בעלי משרדים חייבים להשקיע בשיפוץ אחת לתקופה מסוימת.
הצלחה של עבודות שיפוצים

הצלחה של עבודות שיפוצים

הצלחה של עבודות שיפוצים ללא קשר להיקף עבודת שיפוץ, בכדי שהתהליך יתהל בהצלחה ולשביעות הרצון המלאה, חשוב מאד שתהליך השיפוץ ינוהל בצורה מוקפדת. קבלן שיפוצים יבטיח שהשיפוץ יתנהל באופן מקצועי ויתאים ללוח הזמנים שנקבע מראש. או חייגו עכשיו 054-4416876 בעיקר כאשר מדובר על עבודות שיפוץ גדולות, שיפוצים כללים ושיפוץ דירה מלא חשוב שבתהליך...
שיפוץ דירה

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה הוא פרוייקט שנכנסים אליו מדי כמה שנים, בין אם סתם מתחשק לרענן ועל אחת כמה וכמה אם יש דברים שמצריכים תיקונים. אנשים רבים נמנעים מתחילתו של שיפוץ דירה מתוך חששות שונים, אלא שבפועל קל מאד להבטיח תהליך מהיר, יעיל ואפילו מהנה. גם אתם יכולים להנות מהשיפוץ הבא ולצלוח בגבורה. או חייגו עכשיו 054-4416876 הכל מתחיל ונגמר באנשי...
החלפת חלונות

החלפת חלונות

אומרים שהעיניים הן הראי של הנפש ובאותו משקל ניתן לומר שהחלונות הם העיניים של הבית. חלונות הם דבר מופלא שמאפשר לנו לקיים קשר עם החוץ. הם מחברים אותנו אל הטבע, אל העולם שבחוץ ומכניסים הביתה אור ושמש. חלונות בבית הם דבר חשוב מאין כמוהו ובנייתם מצריכה מחשבה ותכנון. גם החלפת חלונות היא דבר מורכב שדורש לא מעט חשיבה ותשומת לב. יש לקחת...
החלפת דלתות

החלפת דלתות

דלתות הבית שלנו הן לא רק אמצעי לשמירה על הפרטיות. דלתות מייצרות הפרדה בין חללים ומשלימות את העיצוב הכללי של הבית. בפן הפונקציונאלי דלתות מאפשרות לנו לשמור על הפרטיות, כך שהן יכולות להיות מבודדות רעשים, חוסמות קולות ועוד. משום כך בחירת דלתות לבית היא בחירה שהיא בעלת משמעות הן מהבחינה העיצובית והן מהבחינה הפונקציונאלית. כאשר אנו...

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח