החלפת דלתות | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
תיאור

החלפת דלתות

דלתות הבית שלנו הן לא רק אמצעי לשמירה על הפרטיות. דלתות מייצרות הפרדה בין חללים ומשלימות את העיצוב הכללי של הבית. בפן הפונקציונאלי דלתות מאפשרות לנו לשמור על הפרטיות, כך שהן יכולות להיות מבודדות רעשים, חוסמות קולות ועוד. משום כך בחירת דלתות לבית היא בחירה שהיא בעלת משמעות הן מהבחינה העיצובית והן מהבחינה הפונקציונאלית. כאשר אנו מבצעים החלפת דלתות לבית יש להקפיד לאזן בין שני האלמנטים הללו כך שנקבל את הדלתות הטובות והמתאימות לנו ביותר על פי צרכינו.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

מבחר הסוגים


מבחינת מבחר קיימים כיום סוגים רבים של דלתות לייעודים שונים, החל מדלתות הזזה, וכלה בדלתות כנף. התאמת הדלת תיעשה על פי מגוון שיקולים כמו גודל החלל, הייעוד שלו, העיצוב שלו ועוד. באשר לחומרי הגלם, גם כאן המבחר הוא גדול וכולל חומרים רבים כמו פלדה, זכוכית, עץ וכמובן דלתות שמשלבות בין חומרים שונים. בחללים קטנים למשל נעדיף דלתות הזזה שמאפשרות לנו חיסכון במקום. בחלל גדול לעומת זאת נוכל לבחור דלת גדולה ורחבה שתשלב עם גודל החלל.

התאמה לחלל


בביצוע החלפת דלתות חשוב להתאים את חומר הגלם על פי ייעוד החדר. בחדר האמבטיה למשל נעדיף חומר שיהיה עמיד בפני לחות ומים בעוד שבחדר השינה נעדיף דלת אטומה שתספק לנו הצללה מלאה. בחדרים מסוימים נעדיף דלת שתבודד רעשים בצורה טובה יותר וכן הלאה. פן חשוב בבחירת דלתות ובהרכבתן הוא כמובן הפן הבטיחותי. התאמה מלאה של הדלת למשקופים היא משימה מורכבת שדורשת ידע וניסיון, וכמובן ציוד מתאים.

עלינו


מישה הרצף הוא בעל ניסיון רב שנים בתחום השיפוצים בכלל ובתחום הדלתות בפרט, בזכות הידע והניסיון הרבים שברשותו מצליח משיה הרצף לספק שירות מעולה לכלל לקוחותיו תוך תשומת לב מלאה לצרכי הלקוח הן מן הפן הבטיחותי והן מן הפן הפונקציונאלי. חשוב מאד להקפיד על חומרי גלם איכותיים שיישארו עמידים לאורך זמן ובכל תנאי מזג האוויר. מישה יבחר עבורכם את חומרי העבודה האיכותיים ביותר שיספקו לכם מענה הולם על כל צרכיכם.

שלבי העבודה של החלפת דלתות


בשלב הראשון יש לבחור את הדלת המתאימה לכל חלל. התאמת הדלת תיעשה על פי ההעדפה שלכם הלקוחות ובעזרת הייעוץ המקצועי והניסיון הרב שעומד לרשותו של מישה. בשלב הבא יתבצעו מדידות והתאמות ידי ציוד מקצועי ומדויק. לבסוף תתבצע ההתקנה של הדלת על ידי צוות מקצועי ומיומן. לכל אורך הדרך ניתן לפנות אלינו בכלך שאלה א טענה ואנו נעשה הכל כדי לספק מענה הולם ומקצועי.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח