החלפת חלונות | מישה הרצף קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים
החלפת חלונות
תיאור

החלפת חלונות

אומרים שהעיניים הן הראי של הנפש ובאותו משקל ניתן לומר שהחלונות הם העיניים של הבית. חלונות הם דבר מופלא שמאפשר לנו לקיים קשר עם החוץ. הם מחברים אותנו אל הטבע, אל העולם שבחוץ ומכניסים הביתה אור ושמש. חלונות בבית הם דבר חשוב מאין כמוהו ובנייתם מצריכה מחשבה ותכנון. גם החלפת חלונות היא דבר מורכב שדורש לא מעט חשיבה ותשומת לב. יש לקחת בחשבון בביצוע החלפת חלונות את סוג החלום ואת חומר הגלם שבעזרתו ייבנה החלון.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

או חייגו עכשיו 054-4416876

ממה בנוי החלון?


לכאורה חלון הוא דבר פשוט - זכוכית שמאפשרת לנו להיות מחד מוגנים מפני פגעי העולם, ומאידך לקיים עמו קשר. עם זאת, קיימים סוגים שונים של זכוכיות ומבחינת הגימור של החלון והמסגרת שלנו השמיים הם הגבול. ניתן למצוא כיום חלונות זכוכית מעוביים שונים ברמות שקיפות שונות ומסגרות לחלון מעץ, אלומיניום ועוד. יש חלונות שנפתחים בצורת כנף ואילו חלונות אחרים הם בצורת חלון הזזה. יש חלונות גדולים ולעומתם חלונות קטנים, כך או כך בבחירת חלון יש לקחת בחשבון כמה וכמה גורמים.

מה לקחת בחשבון


חשוב לקחת בחשבון את הגודל ואת מיקום החלון. חלון בחדר האמבטיה ידרוש התייחסות שונה מחלון בסלון וכך הלאה. סביר להניח שבחדר האמבטיה נעדיף זכוכית אטומה לעומת הסלון שבו נרצה זכוכית שקופה. חשוב לקחת בחשבון גם את גודל החלל ביחס לחלון וכך להתאים את מנגנון הסגירה שלו. דבר נוסף וחשוב הוא כמובן נושא האיטום שעליו יש להקפיד. הרכבת החלון דורשת ידע וניסיון ומודעות לנושא איטום הבית כך שבימי גשם לא יחדרו אלך תוך הבית מים.

מי אנחנו


מישה הרצף הוא קבלן שיפוצים בעל ניסיון של מעל עשרים שנה בתחום השיפוצים. הניסיון הרב מאפשר למישה לבצע פרויקטים שונים ומורכבים באיכות ובתוצאות ללא פשרות. הרכבת והחלפת חלונות נעשית על ידי צוות מקצועי ומיומן כך שחומרי הגלם שנבחרים הם הטובים והאיכותיים ביותר, שיטות העבודה הן החדשניות והאיכותיות ביותר ובכלל, התוצאה המתקבלת היא מושלמת. משיה הוא בעל ניסיון ומוביל את התהליך יחד עם הלקוח עד לקבלת התוצאה המושלמת, הן בבחירת סוג החלון, הן בבחירת חומרי הגלם והן בביצוע העבודה עצמה.

התהליך


התהליך החלפת חלונות כולל כמה שלבים. בשלב הראשון יש לפרק את החלון הישן. יחשוב להסיר את כל החלון בצורה מושלמת כך שניתן יהיה להרכיב את החלון החדש בצורה הטובה ביותר. בהמשך יש לקחת מידות מדויקות ולבנות את החלון החדש על פי מידות החלון. בשלב הסופי יורכב החלון במקומו ואתם תקבלו חלון חדש ומעוצב על פי בקשתכם.

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

שלח